1240.design- Logo - Opinie

1240.design

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Opinie nt. sklepu 1240.design

Ulubiony sklep niejednej ceramiczki!

Wspaniały sklep, niezwykle szeroki asortyment, bardzo dobry kontakt z obsługą, w razie jakichkolwiek pytań związanych z ceramiką robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc, no rewelacja :) Jedyne na co mogę narzekać to to, że wydaję tam za dużo pieniędzy, bo wybór jest tak ogromny i zawsze znajduję nowe rzeczy! hahah :D Więc ode mnie zdecydowane 5/5, ulubione miejsce do zakupów produktów ceramicznych zarówno online jak i z wysyłką!
29 kwi 2024
Dziękujemy! Zawsze można do nas wpaść tylko na kawę ;)
14 kwi 2024

Uwielbiam Wasz sklep ☺

Szczególnie: wysyłka tego samego dnia 🤗🤗🤗, niższe ceny niż u konkurencji, powiadamianie o pojawieniu się brakującej "rzeczy". Co może być lepiej? (Niestety, wiem że tego akurat się nie da zmienić z przyczyn obiektywnych 🤷‍♀️): - krótszy czas oczekiwania na brakujące szkliwa. A tak w ogóle, to bardzo lubię odwiedzać Waszą stronę i cieszyć oczy tymi pięknymi kolorami szkliw. Pozdrawiam ciepło.
29 kwi 2024
Dziękujemy! Robimy co możemy, żeby braki w naszym sklepie były jak najmniejsze i najkrótsze. I zawsze doradzimy jeśli chodzi o zamienniki :)

wszystko super!

szczerze mówiąc trudno wymyślić co jeszcze mogłoby być lepiej! Bardzo lubię robić zakupy w waszym sklepie, zarówno stacjonarne jak i online. Zawsze czuje się dzięki dziewczynom zaopiekowana! Jeśli czegoś nie ma, dostaję powiadomienia gdy tylko produkt pojawi się sklepie! dzięki wam udało mi zrealizować wiele marzeń ceramicznych, dziękuje i nie zmieniajcie się :)
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy! Dokładamy wszelkich starań, żeby trzymać poziom :)
23 maj 2024

Opakowanie przesyłki

Towar zamówiony został zapakowany w karton znacznie większy niż towar zamówiony. Wolne przestrzenie nie zostały wypełnione w sposób wystarczający, skutkiem czego krawędzie form zostały uszkodzone w czasie przesuwania się. Na skutek reklamacji towar został wymieniony na nowy bez uszkodzeń. Dziękuję :)
25 kwi 2024

Doskonale :)

To nie pierwszy mój zakup w sklepie i zawsze jest perfekcyjnie. Przesyłka sprawnie i szybko realizowana a kontakt telefoniczny - jeśli jest konieczny - bardzo dobry. Panie przemiłe i pomocne. Zdecydowanie polecam
29 kwi 2024
Dziękujemy! Staramy się :)
25 lut 2024
Blyskawicz wysyłka- super! Zabezpieczone świetnie. Fajnie, gdybyście sprowadzili zestawy szkliw Mayco w mniejszych opakowaniach (można wypróbować)+ serię Jungle Gems+ Stroke&Coat w opakowaniach 236 ml. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy i weźmiemy sugestie pod uwagę :)
9 sty 2024
Jesteście super, więc już chyba lepiej się nie da. 🤷‍♀️: bardzo szybka wysyłka, ceny odrobinę niższe niż w innych sklepach, towar super. Może ewentualnie jakiś rabacik dla stałych (choć nowych) klientów?... 🤔
9 sty 2024
Dziękujemy! Polecamy założyć konto w naszym sklepie - mamy powitalny rabat 5% dla nowych klientów :) Pozwoli nam to też w przyszłości przypisać rabat stałego klienta :)

Duży wybór podszkliw i wybór marek.

Asortyment i wybór dostępnych podkładów Amaco, a także innych marek, które nie są tak łatwo dostępne na stronach, na których zwykle kupuję, informacje podane przy każdym produkcie i szybkość dostawy.
Dziękujemy!
Absolutnie najlepsza obsługa i realizacja zamówień, głównie tych na wczoraj i z tych niemożliwych. Kontakt świetny i praktycznie natychmiastowy. Każde zakupy to czysta przyjemność.
29 kwi 2024
Dziękujemy! Cieszymy się, że nasze starania są doceniane, taka praca to przyjemność :)
Jesteście najlepszym sklepem. 🤗 Wszystko bez zarzutu. No, może tylko to, że fajne szkliwa szybko znikają, ale chyba to świadczy o tym, że nie tylko ja Was lubię.
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy! Staramy się, jak umiemy :)
Najbardziej podoba mi się że stosujecie zasadę darmowej wysyłki powyżej pewnej kwoty, czego nie ma innych sklepach dla ceramików i oczywiście konkurencyjne ceny.
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy, staramy się :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia, pomoc w trakcie składania zamówienia i bardzo fajna promocja - gąbka jest super! Jesteście najlepsi!!!
Dziękujemy!
szybka realizacja zamówienia. duży wybór produktów w sklepie i fakt że oferta ciągle się poszerza. mój ulubiony sklep dla Ceramików :)
24 kwi 2024
To już moje kolejne zamówienie, lubię przejrzystość strony www, szybką dostawę i znakomitą jakość produktów. Polecam 😊
Dziękujemy!
Szkliwa są super łatwo się je nakłada i dają piękne efekty. Przesyłka zawsze świetnie zapakowana i nieuszkodzona.
31 sty 2024
Dziękujemy! Staramy się :)

Fajny produkt

Fajnie, że do zapakowania paczki użyliście skorpaku. Zabrakło mi jakiegoś giftu, dodatku. Klient to zawsze lubi:)
Dziękujemy za opinię :)
2 maj 2024
Bardzo dokładnie zapakowany towar, szybko dostarczony, zawsze informacja o stanie przesyłki. Polecam!
9 maj 2024
23 maj 2024

Dobra robota!

Powiadomienia o powrocie ulubionego szkliwa na półkę - bezcenne. Szybka wysyłka :) Super jakość!
10 cze 2024
14 lut 2024
Bardzo szybka wysyłka, perfekcyjna obsługa klienta, będę zamawiać jeszcze nie raz, dziękuję 🙂
Dziękujemy również!
Pięknie zapakowane błyskawicznie wysłane Kupuje od prawie roku i nigdy się nie zawiodłam :)
Odpowiedź ze sklepu 1240.design
Dziękujemy! Staramy się trzymać dobry poziom :)