profumolabo.com- Logo - Opinie

profumolabo.com

Opinie (177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (184)

19 wrz 2023
Błagam,nie poddawajcie zapachów reformulacji!!! Doświadczenia z większością firm sprawiają,że mam ochotę kupić na zapas! Jestem perfumoholiczką,a Wasze autorskie projekty zaskoczyły kapitalnym,niszowym charakterem i jakością komponentów!Brawo! Dziękuję bardzo! I pomyśleć,że nie wierzyłam w jakość oferowaną przez Profumo Labo!

14 sty 2024
Niestety ostatni zakup perfumu wogóle nie czuć zapachu w porównaniu do próbki którą wczęściej zamawiałam bardzo interesujące pachniała i mi się spodobała więc się skusiłam na 100ml wogóle zapachu nie czuć sam alkohol jest mi bardzo przykro bo nie raz zamawiałam u was i byłam zadowolona

Opinie nt. sklepu profumolabo.com

29 paź 2023
28 paź 2023
14 sty 2024
7 gru 2023
Perfumy nie spełniły moich oczekiwań.
Niestety jestem rozczarowana zapachem, jest ciężki, jak dla mnie duszący, bardziej przypomina męski niż damski.
10 gru 2023
słabo pachną ,zapach ładny ale kompletnie nietrwały drugi raz nie kupie
1 kwi 2024
Perfumy w olejku bardzo mnie rozczarował taki tani zapach jak z Rossmana