sklep.arkana.pl- Logo - Opinie

sklep.arkana.pl

Opinie (835) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2106)

Jakościowo wszystko świetnie, dodatkowo plus za super zabezpieczenia - żadne pudełko nie było nawet draśnięte, a paczka wyglądała jakby kurierzy grali nią w rugby. Jedyny minus to różnorakie terminy przydatności, krem starcza mi na niecały rok i część jest z terminem na następny rok ale jeden ma termin bliższy o pół roku. Wiem jednak że kolejny zakup także będzie w Arkana, kremy naprawdę poprawiają moją cerę

6 lis 2023
Produkty nie były bezpośrednio zabezpieczone. Nakrętka leżała obok butelki. Porównując z poprzednimi zamówieniami gdzie był katalog, firmowy papier i ogólnie staranniej i bezpieczniej spakowany produkt ta paczka to niemiłe zaskoczenie.

Opinie nt. sklepu sklep.arkana.pl

9 sie 2024
6 lip 2024
Ulepszyć stronę internetową- obsługę koszyka.
26 maj 2024

Niezgodność

Zamówienie przyszło niezapakowane, pomimo że zaznaczona była opcja pakowania na prezent. Zamówienie zgodne, niestety jestem rozczarowana, że firma robiła reklamę pakowania na dzień mamy, co przyciągało klienta, a finalnie nie zrealizowała tego.
Odpowiedź ze sklepu sklep.arkana.pl
4 cze 2024
Dzień dobry, nasz konsultant skontaktuje się z Panią celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
6 lis 2023

Rozczarowanie

25 wrz 2023
I ordered from US and somehow the transaction kept getting denial. I sent twice and asked for help to place the order but didn't receive any response. You permanently lost a potential customer.
Cytowanie formułek zamiast próby znalezienia rozwiązania dobrego dla kupującego i sprzedającego
2 gru 2023
Nie mam co oceniać bo nie otrzymałam jeszcze zamówienia a wy już pytacie o opinię .
Nie odpowiada na emaila .okropna obsługa!!!!
16 sty 2024