mennicaskarbowa.pl- Logo - Opinie

mennicaskarbowa.pl

Opinie (1537) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4660)

10 maj 2024
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK

26 maj 2024
Aktualnie na zamówienie czekam 19 dni roboczych, mimo zapisu w regulaminie, że zamówienie dostarczone będzie do 15 dni, a w przypadku działania siły wyższej kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Nie dostałam takiej informacji, po kontakcie z infolinią (21.05) dostałam informację, że oddział jest nieczynny, ale pojutrze (23.05) już na pewno moje zamówienie zostanie dostarczone. Mijają kolejne dni, a status mojego zamówienia nie zmienił się od 26.04.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

22 lip 2024
Czas dostawy, jakoś produktu
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że uznał Pan czas dostawy za satysfakcjonujący, a nasze produkty za dobrej jakości. W "Mennicy Skarbowej" staramy się zapewnić terminową dostawę i wysokiej jakości produkty wszystkim naszym klientom. Państwa opinie są dla nas cenne i będziemy nadal pracować nad poprawą jakości naszych usług. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali.
13 lip 2024
Jestem zadowolony z zakupu
5 sie 2024
Dziękujemy za wybranie "Mennicy Skarbowej" i poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z zakupu. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Państwa ponownie w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
11 lip 2024
Miła obsługa telefoniczną.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię dotyczącą naszych usług telefonicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę klienta. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
11 lip 2024
Profesjonalna obsługa
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszej profesjonalnej obsługi. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia. Doceniamy Państwa wsparcie! Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
2 sie 2024
Super szybko bez problemu
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania i zapewniły sprawne i wydajne doświadczenie. Doceniamy Państwa wsparcie.
24 lip 2024
Rzetelna obsługa,Polecam
5 sie 2024
Dziękujemy za polecenie naszych usług i wysoką ocenę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
MŁ
Marek Ł.
Radków
22 lip 2024
Jestem bardzo zadowolony.
5 sie 2024
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami z "Mennicy Skarbowej". Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług. Nasz zespół stara się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
21 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona
6 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić tak pozytywną recenzję. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze swoich doświadczeń w "Mennicy Skarbowej". Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę i jesteśmy wdzięczni za Państwa opinie. To wiele dla nas znaczy. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
24 lip 2024
Bardzo szybka dostawa.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa wysoką ocenę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
15 lip 2024
szybko sprawnie Polecam
6 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i rekomendację. Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę wszystkim naszym klientom. Dziękujemy, że wybrali Państwo "Mennicę Skarbową". Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
1 sie 2024
bardzo szybka dostawa
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię i wybór naszych usług. Doceniamy Państwa zaufanie do naszej firmy i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy świadczyć jeszcze lepsze usługi.
28 lip 2024
Bardzo szybka dostawa
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i pozytywną recenzję. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu szybką i sprawną obsługę. Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
8 lip 2024
Profesjonalna obsułga
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszym serwisem. W "Mennicy Skarbowej" staramy się zapewnić profesjonalną i wysokiej jakości obsługę wszystkim naszym klientom. Doceniamy Państwa opinie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Państwu służyć w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
31 lip 2024

Idealny sprzedawca

Polecam wszystkim.
5 sie 2024
Dziękujemy za polecenie naszych usług innym osobom. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze doświadczenia dla wszystkich naszych klientów.
15 lip 2024
wszystko było super
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia w "Mennicy Skarbowej". Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na Państwa kolejną wizytę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
21 lip 2024
Dziękuję bardzo;0)
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z nami w "Mennicy Skarbowej". Staramy się zapewnić doskonałą obsługę wszystkim naszym klientom i doceniamy Państwa opinie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Życzymy Państwu miłego dnia!
8 lip 2024
Słaba komunikacja
6 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam opinię. Cenimy Pana opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W Mennicy Skarbowej dążymy do poprawy komunikacji z naszymi klientami i zapewnienia pozytywnych doświadczeń dla wszystkich. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu lepiej w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
13 lip 2024
Jestem zadowolona
5 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z doświadczeń w "Mennicy Skarbowej". Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
29 lip 2024
bardzo sprawnie
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Doceniamy Państwa uznanie dla naszej skuteczności i dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
29 lip 2024
Jest dobrze
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę i cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Będziemy nadal ciężko pracować, aby utrzymać nasze wysokie standardy. Dziękujemy, że wybrali Państwo Zespół Mennicy Skarbowej.