mennicaskarbowa.pl- Logo - Opinie

mennicaskarbowa.pl

Opinie (1537) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4660)

10 maj 2024
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK

26 maj 2024
Aktualnie na zamówienie czekam 19 dni roboczych, mimo zapisu w regulaminie, że zamówienie dostarczone będzie do 15 dni, a w przypadku działania siły wyższej kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Nie dostałam takiej informacji, po kontakcie z infolinią (21.05) dostałam informację, że oddział jest nieczynny, ale pojutrze (23.05) już na pewno moje zamówienie zostanie dostarczone. Mijają kolejne dni, a status mojego zamówienia nie zmienił się od 26.04.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

29 lip 2024

Szafka łazienkowa

Szafka bardzo ładna .Solidne wykończenie.Dołączono instrukcję do samodzielnego złożenia.
Dziękujemy
4 sie 2024
Świetna oferta, ekspresowa realizacja zamówienia, czytelna strona. Polecam.
5 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszego szerokiego zakresu usług i szybkiego procesu realizacji zamówienia. Nasz zespół w Zespole Mennicy Skarbowej dąży do zapewnienia przyjaznego dla użytkownika doświadczenia dla wszystkich naszych klientów. Doceniamy Państwa rekomendację i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości.
30 lip 2024
Realizacja zgodnie z oczekiwaniami. Jakość monet niestety kolejny raz słaba
4 sie 2024
Chcielibyśmy przypomnieć, że w naszej ofercie znajdują się zarówno produkty nowe, jak i te pochodzące z obiegu wtórnego. Informacje na temat stanu produktu są zawsze zawarte w opisie przedmiotu, a niższa cena często odzwierciedla jego pochodzenie.
16 lip 2024
Strona przejrzysta, na każdym kroku zamówienia łatwo się poruszać. Polecam.
6 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że nasza strona internetowa jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji. Staramy się zapewnić naszym klientom bezproblemowe składanie zamówień i cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia. Dziękujemy za polecenie nas. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
31 lip 2024
Miła obsługa , kupiłem to co chciałem w wyśmienitym stanie zachowania.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa. Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z naszym zespołem i był Pan zadowolony ze stanu swojego zakupu. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem.
17 lip 2024

Fachowo sprawnie

Wysyłka w terminie towar zamówiony dobrze i ładne opakowanie
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z czasu dostawy i opakowania zamówienia. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów, dlatego jesteśmy wdzięczni za Pani pozytywną opinię. Dziękujemy, że wybrali Państwo Mennicę Skarbową. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
9 lip 2024
Polecam! Szybko i rzetelnie. Takie zakupy to przyjemność.
6 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam opinię. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszymi usługami. Zapewnienie szybkiej i niezawodnej obsługi jest naszym najwyższym priorytetem i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Pani zakupy były przyjemne. Doceniamy Państwa rekomendację i mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie w Mennicy Skarbowej. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
28 lip 2024
Szybkość dostawy. Mogła by być dostawa za pobraniem.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa opinię. Doceniamy Państwa pozytywne uwagi dotyczące szybkości dostawy. Proszę mieć pewność, że zawsze staramy się ulepszać nasze usługi. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
25 lip 2024
Polecam, kompetentna obsługa na wysokim poziomie.
5 sie 2024
Dziękujemy za polecenie naszych usług oraz za docenienie naszych kompetencji i wysokiego poziomu obsługi. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług wszystkim naszym klientom. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
16 lip 2024
Szybka wysyłka, świetna komunikacja, polecam
6 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i rekomendację. Jesteśmy dumni z naszej szybkiej wysyłki i skutecznej komunikacji z naszymi klientami. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem i jesteśmy wdzięczni, że mieli Państwo z nami pozytywne doświadczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
12 lip 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i rekomendację. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
25 lip 2024
Sprawna realizacja, bezproblemowy odbiór.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu sprawną i bezproblemową obsługę. Doceniamy Państwa opinie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
23 lip 2024
Wszystko zgodne z przedstawioną ofertą👍
5 sie 2024
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania. W "Mennicy Skarbowej" staramy się zapewnić naszym klientom niezawodne i przejrzyste usługi i cieszymy się, że byliśmy w stanie to Panu zapewnić. Doceniamy Pana zaufanie i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Panu pomocą w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
10 lip 2024
Oceniam bardzo pozytywnie. Pozdrawiam
29 lip 2024
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w Mennicy Skarbowej.
19 lip 2024
Profesjonalna obsługa, wszystko OK.
6 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię i docenienie naszego profesjonalizmu. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę każdemu klientowi i cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie w Mennicy Skarbowej. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
5 sie 2024
Wysoka jakość. Szybka przesyłka.
5 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości naszych produktów i szybkiej dostawy. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, że każdy klient otrzyma od nas tylko to, co najlepsze. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal świadczyć doskonałe usługi i doceniamy Państwa wsparcie. Dziękujemy, że wybrali Państwo naszą firmę.
Sprawne rozpatrzenie reklamacji.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie dotyczące naszego skutecznego rozpatrywania reklamacji. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę wszystkim naszym klientom.
2 sie 2024
Dotrzymywanie terminu dostawy.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej punktualnej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić terminowe usługi wszystkim naszym cenionym klientom. Z wyrazami szacunku, Zespół Mennicy Skarbowej.
11 lip 2024
Pełny profesjonalizm, polecam.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i rekomendację. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem i staramy się utrzymać najwyższy poziom profesjonalizmu. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
Sybka i profesjonalna obsługa
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Staramy się zapewnić Państwu szybką i profesjonalną obsługę. Dziękujemy, że wybrali Państwo Zespół Mennicy Skarbowej.