mennicaskarbowa.pl- Logo - Opinie

mennicaskarbowa.pl

Opinie (1537) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4660)

10 maj 2024
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK

26 maj 2024
Aktualnie na zamówienie czekam 19 dni roboczych, mimo zapisu w regulaminie, że zamówienie dostarczone będzie do 15 dni, a w przypadku działania siły wyższej kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Nie dostałam takiej informacji, po kontakcie z infolinią (21.05) dostałam informację, że oddział jest nieczynny, ale pojutrze (23.05) już na pewno moje zamówienie zostanie dostarczone. Mijają kolejne dni, a status mojego zamówienia nie zmienił się od 26.04.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

27 lip 2024
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa opinię. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa rekomendację. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa ocenę. Zapraszamy ponownie! Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną ocenę. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług, dostawy i produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę klienta. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
25 lip 2024
5 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas na ocenę naszych usług. Cieszymy się, że doceniają Państwo jakość naszych produktów i usług. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
25 lip 2024
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną ocenę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną ocenę. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania. Staramy się zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dziękujemy, że wybrali Państwo właśnie nas. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa wysokie oceny. Zapewnienie Państwu doskonałej obsługi i produktów jest naszym priorytetem. Doceniamy Państwa zaufanie do naszej firmy. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszym zespołem. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam recenzję. Cieszymy się, że miał Pan z nami pozytywne doświadczenia. W "Mennicy Skarbowej" staramy się zapewnić doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości wszystkim naszym klientom. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Doceniamy Państwa wsparcie i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
6 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić tak pozytywną recenzję. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania i że byli Państwo zadowoleni z naszych produktów. Jako firma staramy się zapewnić doskonałą obsługę i wysokiej jakości produkty wszystkim naszym klientom. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy, że wybrali Państwo Mennicę Skarbową.
6 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam tak pozytywną recenzję. Cieszymy się, że Pana doświadczenie z nami było satysfakcjonujące i że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. W "Mennicy Skarbowej" staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doceniamy Państwa opinie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa w przyszłości.
23 lip 2024
6 sie 2024
Cieszymy się, że Pana doświadczenie w "Mennicy Skarbowej" było doskonałe i doceniamy Pana miłe słowa. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy za wybranie nas i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.
23 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji i pozytywnej oceny. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenie z nami w "Mennicy Skarbowej". Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę i doceniamy Państwa wsparcie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Z niecierpliwością czekamy na Państwa powrót w przyszłości.
22 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić tak pozytywną recenzję. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. W Mennicy Skarbowej dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom usługi i produkty najwyższej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal Państwu służyć w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
22 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania. Doceniamy Państwa opinie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu ponownie w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy, że wybrali Państwo Mennicę Skarbową.