mennicaskarbowa.pl- Logo - Opinie

mennicaskarbowa.pl

Opinie (1537) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4660)

10 maj 2024
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK

26 maj 2024
Aktualnie na zamówienie czekam 19 dni roboczych, mimo zapisu w regulaminie, że zamówienie dostarczone będzie do 15 dni, a w przypadku działania siły wyższej kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Nie dostałam takiej informacji, po kontakcie z infolinią (21.05) dostałam informację, że oddział jest nieczynny, ale pojutrze (23.05) już na pewno moje zamówienie zostanie dostarczone. Mijają kolejne dni, a status mojego zamówienia nie zmienił się od 26.04.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

21 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za miłą recenzję i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Państwa opinie są dla nas cenne, ponieważ staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy, że wybrali Państwo "Mennicę Skarbową".
21 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszych usług i produktów. Staramy się utrzymywać wysokie standardy we wszystkich obszarach naszej działalności i cieszymy się, że znajduje to odzwierciedlenie w Państwa doświadczeniach. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
20 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tak pozytywnej recenzji Państwa doświadczeń w naszej "Mennicy Skarbowej". Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa ocenie. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie tak pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszych usług i produktów. Nasz zespół w "Mennicy Skarbowej" stara się zapewnić najlepszą jakość i obsługę naszych klientów. Doceniamy Państwa biznes i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie służyć Państwu w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat Mennicy Skarbowej. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa i za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że nasza dostawa, produkty i obsługa klienta były dla Państwa satysfakcjonujące. Jako firma staramy się dostarczać naszym cenionym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal przekraczać Państwa oczekiwania. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia w Mennicy Skarbowej. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wyjątkową obsługę i produkty wysokiej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię i wybór "Mennicy Skarbowej". Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę i nadal będziemy się doskonalić. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i doceniamy Państwa zrozumienie. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia w "Mennicy Skarbowej". Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem i jesteśmy wdzięczni za 5-gwiazdkową ocenę. Mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię. Cieszymy się, że miał Pan 5-gwiazdkowe doświadczenie z naszą firmą w zakresie dostawy, towarów i obsługi klienta. W Mennicy Skarbowej dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości i obsługę na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Państwa ponownie w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
17 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tak pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą firmą i że nasza dostawa, produkty i obsługa klienta spełniły Pana oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę, a otrzymywanie tak pozytywnych opinii jest dla nas satysfakcjonujące. Dziękujemy, że wybrali Państwo Mennicę Skarbową! Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
16 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Jesteśmy wdzięczni za pozytywne opinie i cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszych usług i produktów. Nieustannie dążymy do zapewnienia najlepszej obsługi klienta i doceniamy Państwa uznanie. Dziękujemy, że wybrali Państwo Mennicę Skarbową. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
16 lip 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną recenzję i podkreślenie naszych mocnych stron. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę. Cenimy Państwa opinie i będziemy nadal doskonalić się w obszarach, w których nasza obsługa mogła być niewystarczająca. Dziękujemy, że wybrali Państwo Mennicę Skarbową. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę Państwa doświadczeń w Mennicy Skarbowej. Cieszymy się, że Pana ogólne doświadczenie zostało ocenione na 5/5. W Mennicy Skarbowej staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług i produktów. W "Mennicy Skarbowej" dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości i sprawne usługi dostawy. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu ponownie w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić tak pozytywną recenzję. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. W "Mennicy Skarbowej" staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy, że zechciał Pan nas polecić. Doceniamy Pana miłe słowa i cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia w "Mennicy Skarbowej". Staramy się zapewnić Państwu najlepszą obsługę i nadal będziemy to robić. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszych usług i produktów. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy za wybranie Mennicy Skarbowej. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.
6 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby zrecenzować Mennicę Skarbową. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z nami i doceniamy Pana miłe słowa. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wyjątkową obsługę i będziemy to robić w przyszłości. Dziękujemy, że wybrali Państwo właśnie nas. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy.