mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (2508) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4310)

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

Kusząco piękne reklamy Mandorii spowodowały, ze zadzwoniłam do biura pytając czy atrakcje są dla dzieci czy dorosłych. Usłyszałam, że oczywiście dla dorosłych też. Na szczęście był to bilet 3+1. Wystrój przenosi w krainę baśni- super. Atrakcje ewidentnie dla małych dzieci. Po 2 godzinach spokojnego korzystania nie ma co ze sobą zrobić. Dla małych dzieci - dobrze zorganizowane, pod dachem, nie zgubią się, dorosły może odpocząć. Dla starszych ciekawsze to: beczki ('la filiżanki), roller coster Najładniejsze - skarbiec gdzie w labiryncie luster uśmiech sam na usta wchodzi ściany - ozdobne kamieniczki, toaleta - bardzo czysta Byłoby jeszcze piękniej gdyby spoglądając w górę było widać niebo między świetlikami np . napinany sufit. Czy wrócę - może kiedyś jak będę miała wnuki- bo tu jest bezpiecznie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

Nie warto!!! Tłok, żeby skorzystać z atrakcji czeka sie w kolejce od 20 do nawet 1 godziny co jest niedopuszczalne. Sama jazda trwa dosłownie chwilkę. Jest to najgorszy tego typu park w jakim byłem. Wyjechaliśmy z rodziną zawiedzeni. NIE POLECAM !!!
6 sty 2024
Wprowadzić dzienne ograniczenia w sprzedaży biletów, np. poprzez zakup jedynie online z deklaracją daty wykorzystania biletu. wpłynęłoby to pozytywnie na uniknięcie olbrzymich kolejek do poszczególnych atrakcji parku rozrywki.
4 maj 2024
Mandoria bardzo fajna dla dzieci do max 10 lat ale bardzo mi się nie podobało że było trzeba nie raz czekać długo za obsługa przy danej karuzeli niestety dwa razy czekaliśmy przy statkach za obsługa i się nie doczekaliśmy 😔

Najsłabszy park rozrywki

Wystrój i restauracje podobały nam się, ale atrakcje mniej. Niestety duże kolejki jeździły puste wagoniki. Nie warte czekania godziny. Atrakcje dla mniejszych i nie lubiących adrenaliny. Rozczarowani jesteśmy.

Ogromne kolejki, drogo, krótko trwające atrakcje

Ogromne kolejki, pomimo zapłacenia 400 zł za bilety, na miejscu dodatkowe koszta typu parking, szatnia. 30 min czekania w kolejce do atrakcji a potem 1-2 min zabawy. Kulinarnie - drogo i niesmacznie.

Opłata za parking - czego wcześniej nie było.

Przykre jest to, że w cenie biletów nie ma darmowego parkingu. Niestety 45 minut wyjazdu z parkingu po 18:00 wygląda słabo i powoduję niesmak tego miejsca - a byliśmy to już 3 raz i chyba ostatni.
Atrakcje fajne, natomiast kolejki są straszne. Trzeba popracować nad rozwiązaniami rozłożenia kolejek. Nie wiem może z dwóch stron kierować gości na atrakcje, żeby się mijali.
Ogromne kolejki. Dzieci prawie z niczego nie skorzystaly. W takiej sytuacji polowa kwoty biletow powinnna byc zwrocona jako rekompensata za stracony czas i rozczarowanie.
10 maj 2024
Niestety kilof był nieczynny, długie czekanie w kolejkach na rolerkostery, ceny biletów zbyt wygórowane. Zaletą jest bajkowa aranżacja i możliwość zakupienia posiłków.
Miejsce całkiem fajne lecz nastawione maksymalnie na zysk na każdym kroku, wszystko co tylko możliwe dodatkowo płatne, jedzenie, kawa itp. Masakrycznie drogie.
Za mało atrakcji dla starszych, spore kolejki, np roller coaster z godzinna kolejką do czekania by nim pojechać, podczas 8 h otwarcia wesołego miasteczka
28 kwi 2024
Za dużo osób w jednym budynku. Tak naprawdę nie można skorzystać z atrakcji. Bo w kolejkach stoi się godzinami. A dzieci się nie cierpliwą.
22 cze 2024

Komercyjne naciąganie i niewypał

Większa część obszaru przeznaczona na naciąganie na wydanie więcej pieniędzy niż na same atrakcje, które swoją drogą, są bez szału.
11 lut 2024
Średnio Czas czekania w kolejce nie współmierny do czasu jazdy. Jazda kolejkami kilkanaście sekund. Nie powtórzymy tego wyjazdu.
28 sty 2024
Limitowana liczba wejsciówek na dany dzień. Jesli mam stac za niektorymi atrakacjami w 45 min kolejce to mija sie to z celem
24 lut 2024
Duszno płatny parking, dość duże kolejki powinniście poprawić to w ten sposób aby ograniczyć sprzedaż biletów na dany dzień
4 lut 2024
Duże kolejki do każdej atrakcji😳😖 dzieci czekają ponad 40 min, żeby coś sprobowac! Nie wiem co można zrobić z tym....
4 lut 2024
Pełno ludzi kolejek zero szafek. Nie skorzystaliśmy z większości atrakcji. Powinny być jakieś limity osób wchodzących
31 mar 2024
Zdecydowanie za duze kolejki. Niestety, odechciewa sie w nich stac i,w konsekwencji, omija sie wiekszosc atrakcji.
ustalić limit wejść, aby nie czekać z dziećmi jak barany po min 30 min do atrakcji, parking płatny to porażka