flomaro.pl- Logo - Opinie

flomaro.pl

Opinie (260) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (271)

7 sty 2024
Chyba nic lepiej nie można. Jest bardzo dobrze. Jako że dopiero rozsmakowuję się w delikatesach, które dzięki FloMaRo mogę poznać, cieszyłabym się, gdyby obok oryginalnych nazw albo zamiast byłyby nazwy pisane w . polskim, np. kiełbasa hiszpańska pikantna. Bo muszę sprawdzać za każdym razem w Sieci, co jemy. Pozdrawiam całą ekipę FloMaRo

1 sie 2024
Nie zabezpieczony ser wysłany w piątek gdzie wiadomo, że w takim układzie paczka przeleży w gorącym samochodzie do poniedziałku. Miniaturowa saszetka chłodząca nie spełniła swojego zadania. Ser dotarł roztopiony a następnie zastygnięty na kamień. Praktycznie nadawał się do starcia. Nie bede zamawiać już sera w przy takich warunkach pogodowych nie macie Państwo na takie wysyłki patentu. Z innego sklepu otrzymałam przesyłkę w torbie izolacyjnej z wkładem chłodzącym co w pełni zabezpieczyło towar.

Opinie nt. sklepu flomaro.pl

17 lip 2024
Bardzo dobre sery i szybka dostawa. Ale przy zamowieniach po kilkaset pln dostawa kurierska powinna byc gratis. Powodzenia i do zobaczenia wkrotce
27 lip 2024
24 cze 2024
17 cze 2024
30 maj 2024
23 kwi 2024
Jako jedyny dostawca mieliście wino, którego poszukiwałem. Zaskoczony byłem sposobem pakowania - butelka skąpo owinięta folią bąbelkową swobodnie przemieszczała się w pudełku, na którym nie było oznaczenia "ostrożnie-szkło". No, ale najważniejsze, że wino dotarło w całości :P
16 lis 2023
Niestety jeden produkt był lekko uszkodzony ale zamiast sprezentować skonsumowalam sama więc nie hyl to jakiś duży problem ale do wręczenia nie nadawał się Ogólnie jestem zadowolona z zamówienia chociaz na mydelka długo czekałam
23 kwi 2024

Bardzo miła obsługa , drobne uwagi

Obsługa bardzo miła, jedna pomyłka w konfiturze zamiast z mirabelek to dostałam abricot ale zaraz migratisowo dosłali tę brakującą i pomyloną...poza tym wszystko ok...duzy wybór francuskich przysmaków
1 maj 2024
Sery hermetycznie zapakowane i opisane pisakiem permanentnym, który nieco się starł i nie wiadomo jaki to był ser, poza tym wszystko O.K.
5 maj 2024
Oferta plus smak