flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (4122) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4482)

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

13 gru 2023
Zapach ładny,choć nie przypominający oryginału,niestety zupełnie nietrwały...odesłałam,ale nie otrzymałam zwrotu za najtańszą formę przesyłki,jak deklaruje sprzedawca,tylko za sam produkt,sprzedawca w tej sprawie nie odpisał
30 paź 2023
Perfumy pachna w miare przypominajaco chanel chance chociaz jednak troche daleko do tego samegobzapachu. Generlnie czuc bardzo alkoholem mniej smego zapachu.
31 paź 2023
Przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Pana/Pani oczekiwań. Dziękujemy za szczere opinie - są dla nas bardzo cenne. Chcielibyśmy zaoferować możliwość zwrotu perfum i pełen zwrot kosztów. Wszystkie informacje na temat procesu zwrotu znajdą Pan/Pani tutaj: [https://flowperfumes.com/pages/jak-moge-zwrocic-produkt.]. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję na ponowną szansę w przyszłości. Z poważaniem, Zespół Flow Perfumes
30 kwi 2024

pachną najwyżej przez 0,5 h

Sklep jest przygotowany bardzo ładnie, opakowania również gustowne, ale niestety jakość samego produktu niedostateczna. Perfumy pachną najwyżej przez 0,5 h.
15 maj 2024
Szału nie ma. Dwa zestawy próbek i każda podobna do siebie. Długość zapachu nie jest zbyt długa. Niby pachnie ale jak ktoś weźmie np.ciuch pod nos.
6 lut 2024
Zamówiłem numery 7 oraz 182, odpowiednio Armani Code i LV Imagination. Siódemka nawet nie przypomina oryginału, wiem bo akurat ten mam, pachnie niestety jak tani psikacz z bazaru. Numer 182 wyrzuciłem do kosza po pierwszym psiknięciu, pachnie jak sam bazar. NIe przesadzam. Dwie gwiazdki, ponieważ wysyłka odbyła się sprawnie, chociaż tu się nie rozczarowałem.
19 lis 2023
Perfumy pięknie pachną, 1:1 przypominają oryginały, ale niestety po ich używaniu dostałam alergii :( miałam popuchnięte oczy i liszaje wokół nich. Po ich użyciu skóra w miejscu aplikacji też swędzi. Wielka szkoda, bo zapachy są piękne. Osoby, z którymi je zamawiałam nie miały tego problemu i szczęśliwie używają perfum.

Nietrwałe zapachy

Perfumy ciężkie męskie trwalsze, ale lekkie kobiece zupełnie nie... Zatem akurat do tych zamienników nie wrócę, bo trwałość jest dla mnie bardzo ważna. Sama obsługa na wysokim poziomie, jednak produkt finalny nie warty swojej ceny, w Biedronce kupuje trwalsze produkty po kilkanaście złotych za 100ml...
26 lis 2023
Sugerujac sie opiniami w internecie i pierwszym produktem ktory wczesniej zamowilam i bardzo mi sie spodobal,zlozylam kolejne zamowienie i z przykroscia musze przyznac ze sie rozczarowalam.Zapachy mnie draznia,jesli bym je uzywala to na pewno mialabym bole glowy.
7 sty 2024
Najgorsze zamienniki jakie mialam. Kupiłam chyba 9 próbek i żaden zapach mi nie odpowiadał. Wzielam tylko jeden zamiennik znanego mi zapachu ale znacząco odbiegał od oryginału a także innych zamienników które testowałam
10 mar 2024

Niestety - jakość mizerna.

Niestety. Zamówiłem próbki - 10 szt. Wszystkie zapachy nietrwałe, niektóre mydlane. Jakość na poziomie zapachów marketowych po 20 pln. Szkoda pieniędzy. Z trabanta mercedesa nie zrobisz.
Chemia aż nos urywa,strach to używać bo może to być nawet niebezpieczne,nigdy więcej nie dam się już nikomu namówić na podróbę oryginału.
1 maj 2024
jakośc jest bardzo niska, zapach utryzmuje się kilak minut. Odpowiada oryginałowi ale nie utrzymuje się
13 kwi 2024
Witam , produkt hmm zaczne od zapachu kupiłem próbny set 6 próbek perfum które posiadam lub posiadałem zapach czy jest klonem no wg mnie nie jest zbliżony ale daleko od oryginału trochę za bardzo oleiste być może mi się tak trafiło może także dlatego że małe flakony nie mają atomizera i ich aplikacja jest taka sobie , Osobiście wolę dodać kilka złotych i wybrać np armaf
30 paź 2023
Nie Dla mnie zapachy sa nie do przejścia. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy, zamówiłam trzy ani jeden po prostu nie przypadł mi do gustu. Już nie ma znaczenia jak bardzo sa kopia oryginału ( wogole ) sztuczność, tandeta, wg mnie gdybym miała nosić te perfumy to migrena gwarantowana
31 paź 2023
Zupełnie inny opis na jednym z perfum, na stronie wymienione są inne nuty zapachowe od tych na opakowaniu. Po zgłoszeniu tej sytuacji brak jakiegokolwiek wyjaśnienia ze strony firmy. Słaba trwałość perfum. Na plus ciekawe opakowanie i czas dostawy.
27 sty 2024
Strata pieniędzy, zamówiłam 5 zapachow, które w najmniejszym stopniu nie były nawet zbliżone do zapachow oryginalnych. Wszystko wyrzuciłam do śmieci niestety - zapachy mdłe, zbliżone do odświeżaczy w miejskich toaletach - ogromne rozczarowanie
14 kwi 2024
Skusiła mnie reklama. Zamówiłem i… czuć że to podróbki. Rozpoznaję zapachy oryginałów, ale flow są bardziej intensywne, przez co aż drażniące. Poza tym… 20 złotych za testery miernej jakości? Dobrze że nie kupiłem od razu perfum :)

Mogło być lepiej...

Szybka wysyłka zgodna z zamówieniem - i to jest ok. Jedne perfumy okazały się nawet fajne, a drugie bardzo słabe, ale to się zdarza. Najgorsze jest skasowanie negatywnej opinii pod tymi perfumami. Tego już nie rozumiem.
30 mar 2024
To nawet nie przypomina oryginalnego zapachu nie wspominając już o jego trwałości. Wyrzucone pieniądze choć nie wielkie. Dobra reklama gorzej z produktem. Więcej u Was nic nie kupię!
9 mar 2024
Perfumy nie są nawet zbliżone zapachem do Hugo boss ma vie których używam wiele lat. Dodatkowo zakrętka jest w środku nieestetycznie wykonana i odpadają od niej kawałki plastiku.