avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (3094) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4736)

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

7 lut 2024
Szminka ma brzydki zapach,kruszy się i nie jest tak błyszcząca jak w opisie. Bardzo mi przykro,bo cieszyłam się z tego zakupu. Konturówka do ust rozmazuje się i ma słabą pigmentację.

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

2 gru 2023
26 listopada zlozylam zamowienie mamay 2 grudnia towaru nie otrzymałam ani telefonu ai smsa kiedy towar bedzie u mnie dostarczony kurierem
28 kwi 2024
Najpierw sprzedajecie produkt, pobieracie opłatę, a później piszecie SMS, że produkt wyprzedany i paczki nie otrzymam…👎🏻
6 maj 2024

Strona www!!!

Wszystko w najlepszym porządku, prócz strony www z której korzystanie może wyprowadzić z równowagi dlatego 3 gwiazdki
Moje zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru, zawiodłam sie ponieważ miał być to prezent pod choinkę 😡
20 maj 2024

Nie dotrzymywanie słowa.

Zamówiony towar przesyłka premium aby dostać w ciągu 1-2 dni roboczych po czym przesyłka przyszła po 4 dniach..

realizacja zamówienia

nadal nie otrzymałam przesyłki, czego nie ma w innych firmach kosmetycznych .
przesyłka dotarła szybko jednak kartonik naruszony a ma być na prezent i co teraz jak to wygląda?..
27 wrz 2023
Beznadzieja po godzinie nie czuć zapachu zakupionego produktu masakra co wy ludziom sprzedajecie
Nie dostałam zwrotu pieniędzy po tym jak napisali, że produktu nie ma w magazynie i nie wyślą
Odpowiedź ze sklepu avonexpert.pl
Dzień dobry, przepraszamy błąd pojawił się po naszej stronie, mieliśmy zwrot oznaczony jako zrealizowany 9 kwietnia. Ponowiliśmy zwrot środków.
Jest pobierana kwota za wysyłkę express a wysyłane jest dopiero po kilku dniach po zakupie
7 sty 2024
Zamawiałem wodę perfumowaną a dostałem krem do rąk i dezodorant w kulce za 55 zł.Masakra.
Odpowiedź ze sklepu avonexpert.pl
7 sty 2024
Przepraszamy za brak w paczce wody toaletowej, która była częścią zestawu. Oczywiście wysyłamy produkt.
26 gru 2023
Strona nie działa płynnie, mimo potwierdzenia płatności zamówienie nie zostało wysłane
Jak dla mnie to już nic z zamówienia 1+1g ratis otrzymałem tylko jeden produkt
17 maj 2024
Nie otrzymałam całego zamówienia ,ani zwrotu pieniędzy.
Zam[wiła 100ml a dostala 50ml nie jestem zadowolaona
13 paź 2023
Wogule ne rekomendue.mi pryschedla pusta presylka.
14 lis 2023
towar nie dotarł, nie chcą zwrócić pieniędzy
17 mar 2024
Do dnia dzisiejszego przesyłka nie dotarła
18 lut 2024
Dostarczać produkt zgodny z zamówieniem 🧐
BJ
Beata J.
Łódź (Łódź-Bałuty)
Nie mam przesyłki ani zwrotu pieniędzy