avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (3101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4748)

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

7 lut 2024
Szminka ma brzydki zapach,kruszy się i nie jest tak błyszcząca jak w opisie. Bardzo mi przykro,bo cieszyłam się z tego zakupu. Konturówka do ust rozmazuje się i ma słabą pigmentację.

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

25 gru 2023
Zakupy zrealizowałam sprawnie , polecam.
16 sty 2024
Dziękuję Ci za zaufanie, jakim obdarzyłaś naszą stronę i za udostępnienie swojej pozytywnej opinii. Zapewniam Cię, że będziemy dalej dążyć do doskonałości, abyś zawsze była zadowolona z naszych usług.
2 mar 2024
Zgodne z zamówieniem. Dostawa w terminie
dostałam to co zamówiłam w krótkim czsie
16 sty 2024
Dziękuję Ci za zaufanie, jakim obdarzyłaś naszą stronę i za udostępnienie swojej pozytywnej opinii. Twoja satysfakcja z zakupów jest dla nas najważniejsza.
Gorąco polecam 🙂 Obsługa klienta na 5 🙂
4 sty 2024
To miłe z Twojej strony, że podzieliłaś się swoimi pozytywnymi wrażeniami z zakupów na avonexpert.pl. Jest to dla nas ogromne wsparcie i dodatkowa motywacja do dalszej pracy.
6 lis 2023
Szybka i sprawna realizacja zamówienia.
17 maj 2024
Szybko bez opóźnień. Jestem zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu avonexpert.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolona/y z naszych produktów. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy ponownie!
29 kwi 2024
Wszystko przebiegło sprawnie. Polecam
Piękny zapach, szybka i sprawna dostawa
Szybka realizacja zamówienia, promocje.
17 lut 2024
Wszystko jest w jak najlepszym porzadku
MT
Maria t.
jadowniki
10 lut 2024
używam ten krem od kilku lat . polecam
Zamówienie szybko zrealizowane, polecam
3 paź 2023
Szybka dostawa, solidny towar. Polecam.
30 paź 2023
To miłe z Twojej strony, że podzieliłaś się swoimi pozytywnymi wrażeniami z zakupów na avonexpert.pl. Chciałbym Cię zaprosić do ponownych odwiedzin naszej strony, gdzie czekają na Ciebie nowe kosmetyki i inne inspirujące produkty.
11 maj 2024
Zgodnie z zmówieniem. Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu avonexpert.pl
Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię. Staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były zawsze udane. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!
3 maj 2024

Spoko

Szybko, dobrze, zgodnie z zamówieniem.
26 kwi 2024
Zakupy takie jakie oczekiwałam. SUPER
Sprawna i szybka realizacja zamówienia
Wyśmienity kontakt z Panią prowadząca
16 sty 2024
Niezwykle doceniam Twój odzew po zakupach na avonexpert.pl. Twoja pozytywna opinia jest dla nas nieocenionym wsparciem i dowodem, że jesteśmy na dobrej ścieżce.
ED
Ewa D.
Bydgoszcz
19 lis 2023
Szybka wysyłka towar zgodny z opisem
4 lis 2023
Wszystko było zgodne z opisem Polecam