avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (3105) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4757)

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

7 lut 2024
Szminka ma brzydki zapach,kruszy się i nie jest tak błyszcząca jak w opisie. Bardzo mi przykro,bo cieszyłam się z tego zakupu. Konturówka do ust rozmazuje się i ma słabą pigmentację.

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

7 lis 2023
Brak zabezpieczenia zakupów w paczce.
2 lis 2023
Super przesyłka i szybka pozdrawiam
29 lis 2023
Dziękuję Ci serdecznie za twoją wspaniałą opinię. Cieszę się, że nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania. Chciałbym Cię zaprosić do kolejnych zakupów na avonexpert.pl, gdzie znajdziesz jeszcze więcej wspaniałych kosmetyków.
22 paź 2023
Szybka i sprawna obsługa zamówienia.
30 paź 2023
Dziękuję Ci za zaufanie, jakim obdarzyłaś naszą stronę i za udostępnienie swojej pozytywnej opinii. Twoja satysfakcja z zakupów jest dla nas najważniejsza.
21 paź 2023

Dziekuje bardzo

Byłam zdziwiona że tak szybko doszło
30 paź 2023
Niezwykle doceniam Twój odzew po zakupach na avonexpert.pl. Twoja pozytywna opinia jest dla nas nieocenionym wsparciem i dowodem, że jesteśmy na dobrej ścieżce.
24 wrz 2023
Wszystko zgodnie z opisem wszystko Ok
30 paź 2023
To miłe z Twojej strony, że podzieliłaś się swoimi pozytywnymi wrażeniami z zakupów na avonexpert.pl. Chciałbym Cię zaprosić do ponownych odwiedzin naszej strony, gdzie czekają na Ciebie nowe kosmetyki i inne inspirujące produkty.
5 maj 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu avonexpert.pl
Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię. Staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były zawsze udane. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!
24 kwi 2024
Najlepszy sklep internetowy, polecam
10 lut 2024

atrakcyjne ceny

dość szybka wysyłka, atrakcyjne ceny
6 lut 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia🥰
23 lis 2023
Szybko i towar zgodny z zamówieniem.
29 lis 2023
Dziękuję Ci za zaufanie, jakim obdarzyłaś naszą stronę i za udostępnienie swojej pozytywnej opinii. Zapewniam Cię, że będziemy dalej dążyć do doskonałości, abyś zawsze była zadowolona z naszych usług.
16 paź 2023
Profesjonalna,szybko obsługa,polecam
10 paź 2023
Super .Paczka dotarła bardzo szybko
2 maj 2024
zawsze dostarczone zgodne z opisem
Wszystko sprawnie i szybko polecan.
Wszystko sprawnie . Produkty super
Jak zawsze szybko sprawnie. Polecam
Szybka realizacja i produkt zgodny

Szybka realizacja, wszystko zgodne
Szybka wysyłka i dostawa, polecam.
28 gru 2023
sprawna realizacja, zgodna z opisem