Beautiona- Logo - Opinie

Beautiona

Opinie (431) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (725)

10 cze 2024
Zamówiłam zestaw do stemplowania, blaszki i pędzle do zdobień. Jestem mega zadowolona z produktów, lakiery pięknie odbijają wzory, pędzle są dobrej jakości a blaszki zawierają ciekawe motywy. Oprócz tego dostałam prezent, czego się zupełnie nie spodziewałam. Szczerze Polecam i pewnie nie raz jeszcze zrobię zamówienie w tym sklepie.

5 sie 2024
Słaba jakość lampy uv i kosmetyków pozostawia wiele do życzenia. Niestety tą lampą nie da się wykonać hybrydy na paznokciach ani utwardzić żadnego lakieru uv. Jedna gwiazdka za ładne opakowanie i szybka przesyłkę. Generalnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Opinie nt. sklepu Beautiona

4 lis 2023
29 paź 2023
21 paź 2023
19 paź 2023
25 paź 2023
zawiodlam sie na gabkach do depilacjii zwykly kit!!
6 lis 2023
Dzień dobry, skontaktowałam się z Państwem w związku z zaistniała sytuacją, mam nadzieję, że uda nam się wspólnie znaleźć rozwiązanie problemu, ponieważ zależy nam, aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.
16 cze 2024
Zamówienie nie dotarło, a miało być w piątek
16 cze 2024
Dzień dobry, bardzo mi przykro w związku z zaistniała sytuacją. Państwa zamówienie zostało przez nas wysłane terminowo, jeszcze tego samego dnia, w którym Państwo je złożyli. Niestety nie mamy wpływu na funkcjonowanie firm przewozowych. Skontaktuję się z Państwem w celu wyjaśnienia sytuacji.
16 gru 2023
Nie działające rzeczy i rozwalone
17 gru 2023
Dzień dobry, bardzo mi przykro, że nie są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Skontaktuję się z Państwem w celu wyjaśnienia sytuacji oraz znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.
8 cze 2024
Lampa przyszła nie działająca
9 cze 2024
Dzień dobry, bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację, skontaktuję się z Panią drogą mailową w celu ustalenia szczegół przyjęcia produktu na reklamację.
14 cze 2024
16 cze 2024
Dzień dobry, bardzo mi przykro, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły Państwa oczekiwań. Skontaktuję się w celu wyjaśnienia sytuacji i znalezienia odpowiedniego rozwiązania.
13 cze 2024
Odpowiedź ze sklepu Beautiona
Dzień dobry, przykro mi, że nie są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Skontaktuje w celu poznania powodów wystawienia powyższej oceny i znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.