Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (75)

21 sie 2024
Świetne są te oliwy, kupiłem Żonie na prezent i okazały się strzałem w dziesiątkę, z całego serca polecam wszystkie ceramiczne oliwy smakowe, jeżeli chcecie uszczęśliwić swoją drugą połówkę :)
DS
Daniel S.
Jelcz-Laskowice

30 lip 2024
Oliwa nie stężała po wstawieniu do lodówki więc nie jest w 100% z oliwek.

Opinie nt. sklepu https://oliwio.pl

30 lip 2024
Oliwa nie stężała po wstawieniu do lodówki więc nie jest w 100% z oliwek.
Odpowiedź ze sklepu https://oliwio.pl
5 sie 2024
Dzień Dobry. Dziękujemy za opinię 🫶 Szkoda jednak, że nie skontaktował się Pan z nami mailowo w tej sprawie, przed wystawieniem opinii. Oliwa, którą Pan zakupił to oliwa Extra Virgin, która zawiera więcej nasyconych kwasów tłuszczowych niż rafinowana oliwa, co wpływa na temperaturę jej krzepnięcia. Jeśli lodówka jest ustawiona na wyższą temperaturę niż standardowe 4°C to oliwa też może mieć problem ze stężeniem - proszę to zweryfikować i upewnić się jaka jest temperatura w lodówce. Proszę umieścić niewielką ilość oliwy w małym pojemniku i umieścić ją w zamrażarce na kilka godzin i wtedy zobaczyć efekt. Jesteśmy pewni naszych oliw - zakupił Pan oliwę z najwyższej półki, autentyczną od sprawdzonego dostawcy ( Tre Tomoli ). Przykro nam, że produkt nie spełnił Pana oczekiwania i oczywiście mimo wszystko, zgłosimy ten fakt producentowi. Pozdrawiamy i życzymy Panu wszystkiego dobrego 🍀