PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1224) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2743)

22 lip 2024
Zabezpieczenie płyty plexi folią z obu stron. Chociaż na początku nie zauważyłem tej folii. Napisy i zarysowania na folii myślałem że są bezpośrednio na płycie plexi. Jestem zadowolony. Można by poprawić ewentualnie ranty po cięciu laserowym na obwodzie płyty, gdzie powstał minimalny rant. Ale to już naprawdę szczegół pod perfekcję.

2 gru 2023
Dałbym 5 gwiazdek, ale nie mogę. Za lustro o wymiarach 800 x 1750 ocena negatywna. Lustro strasznie zniekształca. Na zdjęciu jest to widoczne. Pierwszy plan to drzwi szafy na której przyklejone jest lustro. Drugi plan to odbicie w tym lustrze, gdzie widać przeciwległą ścianę również z drzwiami szafy przesuwnej lecz wszystko co proste jest krzywe. Krzywe zwierciadło i ubaw po pachy. Szkoda tylko że za prawie 500zł.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

10 lip 2024
szybko terminowo można zmieniać zamówienie droga przesyłka 35 zł przy małym zamówieniu to dużo 20 zł było by lepiej brak kwoty zamówienia od której przesyłka jest darmowa przy większych zamówieniach kwota przesyłki nawet rośnie
1 lip 2024

Sauber organisierter Online-Shop

Zügige Bearbeitung der Bestellung und ständige Information über den Bearbeitungsprozess . Sehr guter und verständlicher Konfigurator . Angemessene Versandkosten .
16 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia, prosty interfejs do sprecyzowania wycięć otworów. Dobrze przygotowana i zabezpieczona przesyłka.
6 lip 2024
Szybko. Zgodnie z zamówieniem. Dobrej jakości. Polepszyć , żeby odbiór/dostawa mogli by być w późniejszych godzinach
5 lip 2024
towar jakościowo na 5 wymiary zgodnie z zamówieniem , pomoc techniczna i konsultacje co do montażu - klejenia na 5
21 lip 2024
Dobra komunikacja (informacja o stanie zamówienia), szybka dostawa, dobry transport. Wszystko ok.
17 lip 2024
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia. Wszystko w 100% zgodne z wysłanym projektem.
2 lip 2024
Elastyczność, edytor projektów, możliwość wysłania projektów własnych.
29 lip 2024
Super sprawą jest auto zamawianie. Sam sobie planuję i o to chodzi
28 lip 2024

Bez zastrzeżeń

Precyzyjne wykonanie i bardzo dobre opakowanie towaru do wysyłki.
BW
Bogusława W.
Płochocin
18 lip 2024
Szybka realizacja,dobre zabezpieczenie do transportu towaru
21 lip 2024

SUPER DOSTAWCA

Wszystko zgodne z zamówieniem.Bardzo szybka realizacja.
2 lip 2024
POLECAM FIRME SZYBKO SOLIDNIE WYKONANE I ZABEZPIECZONE.
14 lip 2024
Bardzo fajny sklep.Dokładnie przycięte,szybka dostawa.
1 lip 2024
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Polecam
23 lip 2024
Szybka realizacja i miła obsługa. Polecam
12 lip 2024
Szybko i sprawnie, zgodnie z zamówieniem
3 lip 2024

Super sprzedawca

Szybka wysyłka, profesjonalne podejście
6 lip 2024
szybko elastycznie i dokładne cięcie
2 lip 2024
Pomocna obsługa i szybkie realizacje