Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1048) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1119)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

Bardzo dobra jakość produków. Bardzo dobrze zapakowana przesyłka. Dobra komunikacja.
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się przykładać jak największą uwagę do jakości produktów i szybkości wysyłki. Kontakt z klientem jest dla nas równie ważny. Bardzo nas cieszy, że to doceniasz. Słonecznie Pozdrawiamy!!
GG
2 gru 2023

Wszystko poszło sprawnie i szybko, a zawartość bardzo dobra napewno jeszcze zamówię
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkości dostawy, jak i jakości zamówienia. Słoneczne Pozdrowienia!☀️
6 cze 2024
Bardzo smaczne maslo pistacjowe, smaczne migdaly! Ceny konkurencyjne. Polecam sklep
5 cze 2024
Expresowa wysyłka, produkty świeże i pyszne. Obawiam się, że na długo nie starczą🤭
Wszystko super, polecam! Produkty są bardzo dobrej jakości i solidnie zapakowane,
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Bardzo miło nam, że doceniasz zarówno jakość produktów, jak i sposób ich zapakowania. Przed wprowadzeniem nowych produktów do sprzedaży, zawsze skrupulatnie je sprawdzamy, aby spełniły oczekiwania niejednego klienta. Słoneczne pozdrowienia!
3 cze 2024

Godny polecenia.

Produkty wysokiej jakości, szybka wysyłka, solidne opakowanie. Gorąco polecam.
17 mar 2024
Super produkty na moją kieszeń. Szkoda że nie ma bonusów dla stałych klientów.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że ceny są dla Pani przyzwoite. Na ten moment faktycznie nie mamy niestety dodatkowych rabatów, lecz weźmiemy tę sugestię pod uwagę. Słonecznie pozdrawiamy.
24 maj 2024

Produkty zgodne z opisem, dobre ceny, ładne, naturalne opakowania. Polecam :)
22 gru 2023
szybka realizacja zamówienia,estetyczne opakowania,żadnych innych zastrzeżeń.
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się przykładać jak największą uwagę do jakości produktów, opakowań i szybkości wysyłki. Bardzo nas cieszy, że to doceniasz. Słonecznie Pozdrawiamy!!
Zamawiam produkty regularnie. Wszystko wysokiej jakości i w dobrych cenach.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że nasze produkty przypadły do gustu i zostały docenione zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
10 gru 2023
Moja rodzina już korzystała z bakalii z Waszegi sklepu.wszystko było super!
12 gru 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii i za zaufanie, jakim nas darzycie. Słonecznie Pozdrawiamy!
bardzo lubię suszone owoce, polecam zakupy, a ceny są przystępne. Dziekuję
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że nasze produkty przypadły do gustu. Miło nam czytać również, że ceny są dla Pani w porządku. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
14 kwi 2024

zakup

przejrzystość strony. ładne zdjęcia, fajne promocje. i darmowa dostawa ;)
20 cze 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☀️
23 maj 2024

Super kontakt z klientem, miła obsługa. Produkty najlepszej jakości ❤️
10 maj 2024
Bardzo dobra obsługa i wysoka jakość produktów są normą w tym sklepie.
Duży asortyment produktów Jedyny sklep, który ma to, czego potrzebuję
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie miło nam czytać, że asortyment naszego sklepu spełnia Pani oczekiwania. Staramy się poszukiwać takich produktów, które uważamy, że są przydatne i sami z nich korzystamy. Ciągle poszukujemy nowości do naszej oferty, która spełni wymogi jakościowe zarówno nasze, jak i naszych klientów. Mamy zatem nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy

Łatwo, przejrzyście i przyjemnie :)

Przejrzysta strona, łatwość wyszukiwania, różne wielkości opakowań :)
AK
Aśka K.

Super jakość

Wszystko jest szczelnie zamknięte. Produkty są bardzo dobrej jakości.
6 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz zarówno jakość zapakowania naszych produktów, jak i ich jakość. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
18 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia, dobre ceny i świetna jakość produktów
PŚ
Sprawny i przyjemny kontakt ze sklepem i starannie zapakowana paczka
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz sprawność kontaktu z naszym działem obsługi, a także sposób zapakowania paczki. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!