Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1041) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1112)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

12 maj 2024
Zawsze jestem zadowolona, z każdego zakupu w tym sklepie.
AK
Andrzej K.
Chochołów
3 maj 2024
Realizacja szybka. Opakowane estetyczne,gorąco polecam!!!
25 kwi 2024

Wszystko ok

Jak zwykle przesyłka błyskawiczna i towar zgodny z opisem
20 cze 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wszystko jest w porządku. Bardzo miło nam to czytać. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☀️
Duży wybór na stronie, czytelnie, profesjonalnie, szybko.
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się przykładać jak największą uwagę do jakości produktów, estetyki opakowań, funkcjonalności strony internetowej i szybkości wysyłki. Bardzo nas cieszy, że to doceniasz. Słonecznie Pozdrawiamy!!
Szybka realizacja zamówienia. Towar najwyższej jakości
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz jakość naszych produktów, jak i szybkość wysyłki. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słoneczne Pozdrowienia!☀️
27 maj 2024
Zamawiałam już wiele razy, zawsze jestem zadowolona.
Jak zawsze szybko i sprawnie, wracam do nich nie raz
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że nas tak doceniasz. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
3 mar 2024
Pyszne i piękne produkty. Sprawnie działający sklep.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ogromnie cieszy nas fakt, że zostaliśmy docenieni zarówno pod kątem sprawności sklepu, jak i jakości produktów. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
8 lut 2024
Wszystko mi sie podoba. Jestem zadowolona z zakupów.
9 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły Twoje oczekiwania. Słonecznie pozdrawiamy
Szybko, sprawnie, elegancko; pełen profesjonalizm.
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się przykładać jak największą uwagę do jakości produktów i szybkości wysyłki. Bardzo nas cieszy, że to doceniasz. Słonecznie Pozdrawiamy!!

Jakość !!!!!

Jak zawsze wszystko sprawnie, a do tego super jakość
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz jakość naszych produktów oraz szybkość realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!!
9 paź 2023
Strona na zamówienie jest bardzo dobrze zrobiona.
30 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz jakość naszej strony internetowej. Jeszcze raz dziękujemy za tak miły komentarz i mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Promienne Pozdrowienia!☀️
16 maj 2024
8 godzin snu bez przerwy na spuszczanie ... wody.
Jestem zadowolona z zakupu, towar super, Dziekuję
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Ogromnie cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że wróci Pani do nas jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy
13 maj 2024

Pyszne, świeże, bez wad :) super szybka wysyłka.
Jakośc produktu i terminy realizacji zamówienia.
12 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło nam czytać, że doceniasz zarówno jakość produktów, jak i terminy realizacji zamówień z naszego sklepu. Słonecznie pozdrawiamy!
Wszystko co zamawiam smaczne , świeże i zdrowe .
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz jakość naszych produktów. Zawsze staramy się dopilnować, żeby nasz asortyment był jak najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słoneczne Pozdrowienia!☀️
17 maj 2024

Ok

Fajne promocje, czekam na wiśnie w czekoladzie
7 maj 2024
B.dobry kontakt z pracownikiem. Szybka dostawa
28 lis 2023
To moje pierwsze zamówienie, nie mam zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie Twoje zamówienie w naszym sklepie. Słoneczne Pozdrowienia!!