Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (660) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (660)

28 wrz 2023
Wysoka jakość oferowanych towarów, szybko nadana przesyłka. Jeśli mam coś podpowiedzieć, to miło by było w ramach upominku dostać miniaturkę jakiegoś produktu do spróbowania, tak jak to robią np. w aptekach.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

9 sty 2024
Wszystko świetnie.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że nas doceniasz. Słoneczne pozdrowienia!
Nie mam zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że wróci Pani do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy
2 paź 2023
Wszystko super :)
30 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wszystko Ci odpowiada. Promiennie Pozdrawiamy!!☀️
21 wrz 2023
wszystko jest ok.
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii i mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Promienne Pozdrowienia!☀️
Wszystko pyszne.
6 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że zasmakowały Ci nasze produkty. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
12 paź 2023
wszystko dobrze
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Słonecznie!!☀️
1 paź 2023
Polecam gorąco
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Promiennie Pozdrawiamy!☀️
29 wrz 2023
Zgodne z opisem
Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii. Pozdrawiamy Słonecznie!☀️
Szybkie zakupy
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że zakupy przebiegły sprawnie. Moglibyśmy poznać powód dlaczego zabrakło w opinii jednej gwiazdki? Może będziemy w stanie jakoś temu zaradzić. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
Szybka obsługa
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz sprawność naszej obsługi. Słonecznie pozdrawiamy!
szybka reakcja
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że nas doceniasz. Słoneczne Pozdrowienia!
4 sty 2024

cieakwe towary

ciekawe towary
5 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się ogromnie, że doceniasz różnorodność naszych produktów. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
2 paź 2023
ulubiony sklep
30 paź 2023
Jak miło nam to czytać. Promiennie Pozdrawiamy!!☀️
28 wrz 2023
wszystko super
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w Promieniach Słońca i mamy nadzieję, że wrócisz do nas jeszcze nie raz. Promienne Pozdrowienia!☀️
2 gru 2023
uwielbiamy :)
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Ogromnie się cieszymy i słonecznie pozdrawiamy!
Wszystko gra
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że WSZYSTKO GRA! Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
7 gru 2023
Wszystko Ok
12 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Słonecznie pozdrawiamy!
30 wrz 2023
szybko, miło
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zawsze staramy się, aby do naszego magazynu trafiały produkty wysokiej jakości, a paczuszki wysyłane były jak najszybciej to możliwe. Gdy pojawia się jakiś problem, śmiało zapraszamy do kontaktu i wspólnie go rozwiązujemy. Jeszcze raz dziękujemy za tak miły komentarz i mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Promienne Pozdrowienia!☀️
wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Słoneczne pozdrowienia!
MB
Marek B.
Olsztyn
wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Słonecznie pozdrawiamy!!