Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1038) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1109)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

13 paź 2023
13 paź 2023
9 paź 2023
22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
W takiej sytuacji prosimy o kontakt z obsługą klienta☺️
Otrzymałam informacje, że mają dużo zamówień i dostawa będzie opóźniona. Szkoda, że nie ma takiej informacji przy składaniu zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Jest nam przykro, że otrzymaliśmy negatywną opinię mimo faktu, że napisaliśmy do Państwa jaki wystąpił u nas problem i za to przeprosiliśmy. Wynikł on z przyczyn technicznych, na co nie mieliśmy wpływu. Mamy nadzieję, że koleje zakupy przebiegną pomyślniej. Słonecznie pozdrawiamy
3 lut 2024
Nie dostałem produktu, za który zapłaciłem. Anulowano mi zamówienie, ale pieniędzy nie mam.
3 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Bardzo prosimy o chwilę cierpliwości, po weekendzie skontaktujemy się z Panem w celu wyjaśnienia co się wydarzyło i dlaczego zamówienie nie zostało zrealizowane. Zawsze staramy się na bieżąco wykonywać zwroty, tu jednak zauważyliśmy że zamówienie widnieje w systemie jako nieopłacone, dlatego też po czasie zostało anulowane. Na ten moment niestety nie mam więcej możliwości, żeby ocenić czy wystąpił błąd w systemie czy po stronie operatora płatności, ale po weekendzie zajmiemy się sprawą priorytetowo. ☀️
4 wrz 2024
Częsty brak towaru w magazynie. Jakosc produktów dobra.
13 wrz 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Staramy się dokładnie analizować nasze zapotrzebowanie magazynowe, aby braki towarów były rzadkością. Czasami jednak bywa tak, że dany produkt nie spełnia naszych oczekiwań jakościowych przez co momentami nie posiadamy go w sprzedaży. Stawiamy jakość na pierwszym miejscu, zatem czasami wolimy opóźnić proces wprowadzania produktu do sprzedaży, niż oferować taki, którego jakość nie zadowoli zarówno nas jako sprzedawców, jak i naszych klientów. Czy moglibyśmy dowiedzieć się o który produkt dokładnie chodzi?
17 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy od Pani negatywną opinię. Czy moglibyśmy poznać powód ocenienia nas na jedną gwiazdkę? Może będziemy w stanie coś temu zaradzić. Słoneczne pozdrowienia!☀️
3 cze 2024
11 cze 2024
Bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy negatywny komantarz. Czy moglibyśmy poznać powód jego wystawienia? Bardzo zależy nam na naszych klientach i zawsze staramy się dostarczać im jak najlepszej jakości produkty oraz sprawiać, aby proces realizacji zamówienia był sprawny. Prosimy o wyjaśnienie, co wpłynęło na Pańskie niezadowolenie, abyśmy wiedzieli co powinniśmy poprawić w naszym postępowaniu.
31 maj 2024
Bardzo nam przykro z powodu otrzymania negatywnej opinii. Z tego co nam wiadomo, w Pańskim przypadku zawiódł system i nie otrzymał Pan powiadomienia dot. możliwości odbioru zamówionej przesyłki. Sytuacja została rozwiązana dzięki pomocy naszej obsługi klienta. Jest nam niezmiernie przykro, że mimo naszych starań w celu naprawienia niepożądanego błędu, zostaliśmy tak słabo ocenieni.
28 maj 2024
31 maj 2024
Bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy tak negatywną opinię. Nie dostaliśmy żadnej wiadomości wyjaśniającej powód nieprzyjemnych doświadczeń z naszym sklepem. Zgodnie z naszym systemem zamówienie widnieje jako nieopłacone, zatem nie rozumiemy skąd pojawił się tutaj negatyw. Jeżeli pieniądze jednak zostały pobrane z konta, bądź wystąpiła inna, niepożądana sytuacja, bardzo pilnie prosimy o kontakt mailowy z naszą obsługą klienta w celu rozwiązania problemu - sklep@promienieslonca.pl.
24 maj 2024
21 kwi 2024
20 cze 2024
Dziękujemy bardzo za wystawienie opinii. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☀️