PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (2449) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5042)

28 kwi 2024
Bardzo polecam obsługę tego sklepu i podejście do klienta!🙂 Zgłosiłam reklamację, która okazała się być nie do końca zasadna i zanim zdążyłam ją wycofać, pieniądze były już wysłane spowrotem na moje konto, a termos został u mnie🙂 Co do termosu bardzo dobrze trzyma temperaturę i jest szczelny. Z herbatą narazie walczę, bo na początku ma paskudny smak (odpowiednia temperatura i zmniejszenie ilości nie pomagają), ale po tych kilku nieprzyjemnych łykach jest już bardzo smaczna🙂

11 lip 2024
Takie wiadomości SMS o treści - pilne! Prosimy i natychmiastowy kontakt w związku z zamówieniem.. - żeby w późniejszej rozmowie próbować wcisnąć więcej produktów - słabe, zniechęcające, na poziomie jakiejś fejkowej, nachalnej firmy z podróbkami.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Słaba ocena za pęknięty wyświetlacz. Reszta ok.
29 kwi 2024
Witam, bardzo mi przykro, że wyświetlacz jest uszkodzony. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu znalezienia rozwiązania sytuacji. Pozdrawiam!
11 lut 2024
Znalazłam ten sam zestaw na allegro za 25 zł
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem oraz dołożymy wszelkich starań aby zrekompensować ewentualne poniesione straty :) Pozdrawiamy Serdecznie :)
Podoba mi sie czas realizacji zamówienia
29 kwi 2024
Witam, bardzo się cieszę, że czas realizacji zamówienia Państwu odpowiada. Jeśli jakiekolwiek kwestie wymagają doprecyzowania, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
1 kwi 2024
W zamówieniu brakowało wyciora...
29 kwi 2024
Witam, bardzo mi przykro, że w zamówieniu brakowało wyciora. W celu wyjaśnienia tej sytuacji zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
29 kwi 2024
Produkt nie zgodny z opisem
30 kwi 2024
Witam, bardzo mi przykro, że otrzymali Państwo produkt inny niż zamówiony. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam!
16 maj 2024
24 maj 2024
Witam, dziękujemy za opinię. Sprawa dotycząca tego zamówienia została wyjaśniona :) Pozdrawiam!
16 maj 2024
28 maj 2024
Witam, dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro że nie jest Pan z niego zadowolony. Nie mieliśmy jednak żadnego zgłoszenia dotyczącego tego zamówienia. Jeśli jakiekolwiek kwestie wymagają wyjaśnienia proszę o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
3 maj 2024
8 maj 2024
Witam, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji związanej z zamówieniem. Pozdrawiam!
25 kwi 2024
Witam, dziękuję za zamówienie. Jeśli jakiekolwiek kwestie wymagają wyjaśnienia zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy :)
29 kwi 2024
Witam, bardzo dziękuję za zamówienie. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
7 lut 2024
7 lut 2024
29 kwi 2024
Witam, bardzo dziękuję za zamówienie. Jeśli jakiekolwiek kwestie wymagają wyjaśnienia, zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!