EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1377) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5654)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

Pakowanie

Można byłoby trochę lepiej zapakować towar żeby nie przemieszczał się w zapakowanym większym kartonie.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za Państwa feedback. Z przykrością dowiadujemy się o problemach związanych z pakowaniem naszych produktów. Zapewniamy, że każda opinia naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważna i skrupulatnie analizujemy każdą sugestię. Uprzejmie informujemy, iż jesteśmy w trakcie wprowadzania nowych metod pakowania, które zapewnią lepsza ochronę wysyłanych produktów. Nasz zespół już pracuje nad udoskonaleniem procesu pakowania, aby zapewnić dodatkową ochronę towarów i zminimalizować ich przemieszczanie się wewnątrz opakowań. Mamy nadzieję, że kolejne doświadczenia z naszymi produktami będą w pełni satysfakcjonujące. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. Emako.pl
3 lis 2023
Zegar bardzo ładny, efektowny i świetnie wykonany. Ze względu na rozmiar nie będzie wszędzie pasował.
30 paź 2023
Dla kogo jest ta opinia? To że ją wystawię pozytywnie produkt otrzymam w zniżkowe cenie? Coś za coś?
ES
22 paź 2023

Rada

Szkoda,że nie można zbierać pkt. za dokonane zakupy i kupować kolejne rzeczy oo ciut niższej cenie 💬.
25 kwi 2024
Szybka wysyłka, dobrze zapakowane. Z zakupu jestem zadowolona, bardzo mi pasuje pod każdym względem.

towar dostarczony bardzo szybko

towar dostarczony bardzo szybko, bardzo dobrze zabezpieczony w podróży zgodnie z opisem na stronie
2 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, bardzo dobra komunikacja z klientem, produkty zgodne z ofertą.
10 lis 2023
Satysfakcjonujaca transakcja; wszystko odbyło się sprawnie , towar spełnia oczekiwania. Dziękuję
11 maj 2024
Podoba mi sie wybrany produkt szybka odpoiwiedz na moją interwencję czekam na reszrę Pozdrawiam
Jest profesjonalnie. Szybka wysyłka i miła obsługa. Sprzęt wysokiej jakości, warty swojej ceny.
20 lis 2023
Powiedzmy, że jestem zadowolona, chociaż wcześniej produkty były bardziej starannie zapakowane.
14 paź 2023
Szczególnie podobało mi się przekazywanie informacji o kolejnych krokach dotyczących zamówienia
2 gru 2023
Transakcja przebiegła bez problemu. Szybka realizacja. Towar zgodnie z opiem. Szczerze polecam.
20 paź 2023

Firma godna polecenia.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, szybka i dobrze zapakowana przesyłka, towar zgodny z opisem.
19 lis 2023
Towar zgodny z opisem, jednak klapka zamykania jest krzywo wszyta i zachodzi na jedną stronę.
16 mar 2024

Wspaniały sklep

Super asortyment, częste promocje i dobre ceny. Solidna i szybka wysyłka 👍 Polecam gorąco 👍👍👍
Złożenie szybko i bez problemów, mebel lekki, szuflady głębokie i pojemne, estetyczny wygląd.
Wszystko przyszło dobrze zabezpieczone, w jednym kawałku, w bardzo krótkim czasie - uwag brak
21 paź 2023
Sprawna i szybka dostawa. Produkt zgodny z oczekiwaniami. To już mój kolejny zakup. Polecam .
21 paź 2023
Jestem zadowolona z towaru obsługi i szybkiej wysyłki oraz z ciągłej informacji o dostawie