EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1377) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5654)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

5 sty 2024
Witam, zmówienie dotarło w terminie. Produkty porządnie zapakowane i tak powinno być. Ogólnie jestem zadowolona. Pozdrawiam.
Zamówione produkty w 100 % spełniają moje wymagania. Solidnie wykonane, dobrej jakości. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam
7 gru 2023
Jak zwykle Emako nie zawiodło mnie jeśli chodzi o jakość towaru oraz obsługi. Wszystko na najwyższym poziomie. Tak trzymać!
4 lut 2024

Sklep Emako

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar dobrze zapakowany i zabezpieczony. Korzystne rabaty. Polecam sklep Emako!!
6 paź 2023
Nie pierwszy raz tu zamawialam, jestem zadowolona. Wszystko na czas, zamowione rzeczy super. Polece znajmym.Dziekuje.
17 maj 2024
Towar zgodny z opisem , błyskawiczna wysyłka. Dobry kontakt z klientem, wszystko sprawnie i przejrzyście. Polecam!!
zachecam do kupowania w firmie bo obsluga super od momentu zamowienia i do realizacji. a prztym ceny sa atrakcyjne
13 gru 2023
Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem. Nic więcej ponieważ jeszcze nie złożony ( prezent pod choinkę 😍)
5 paź 2023

Szybka realizacja !

Towar zgodny z opisem i zdjęciem. Szybka realizacja zamówienia na czym najbardziej mi zależało. Serdecznie polecam!

wszystko ok :)

Bardzo szybka przesyłka, słoje super zabezpieczone do wysyłki .Pełny profesjonalizm, polecam zakupy w sklepie ;)
LK
16 maj 2024
Zamówienie szybko dotarło. Opakowane super. Nic się nie zniszczyło. Nie obiło. Produkt extra. Jestem zadowolona
Szybka i sprawna wysyłka , dzisiaj zamawiasz jutro otrzymujesz, wszystko w jak najlepszym porządku, perfekcyjnie
13 gru 2023
Powłoczka identyczna jak na zdjęciu. Pięknie się prezentuje . Super zapakowana. Dostawa ekspresowa. Dziękuję!
zakup zgodny z opisem spełnia swoje zadanie. Towar jest dobrej jakości . Czas otrzymania towaru 48H. M. Ciuła
EJ
Ewa J.
14 sty 2024
Ciekawa i obszerna oferta produktów, sprawna przesyłka zamówionych przedmiotów oraz korzystne upusty cenowe.
8 sty 2024
Z zakupów jestem zawsze zadowolona. Wszystko zgodne z opisem.Szubka dostawa i bardzo miła obsługa. Dziękuję!
28 gru 2023
Świetny jakościowo towar.Co ważne dla mnie- sensownie zapakowany, w sposób zabezpieczający przewożony towar.
4 maj 2024
Skrzyneczki dobrej jakości, przesyłka profesjonalnie zapakowana, kontakt z klientem bardzo dobry, polecam
28 gru 2023
Podoba mi się jakość większości produktów, które zakupiłam. Nie podoba mi się okno z zawartością koszyka.
BF
Bożena F.
1 lis 2023
Polecam szczególnie metalowy pięcio ramienny świecznik.Lekki ,elegancki doda uroku w każdym pomieszczeniu