veneziana.pl włoska moda- Logo - Opinie

veneziana.pl włoska moda

Opinie (363) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (365)

12 paź 2023
Piękne rajstopy, dokładnie takie jak na zdjęciu. Wydaje mi się tylko, że rozmiarówka jest trochę zawyżona. Zwykle kupuje 3 ale te są troszeczkę za duże....

Nie mam pojęcia gdzie jest moja paczka.

Opinie nt. sklepu veneziana.pl włoska moda

Nie mam pojęcia gdzie jest moja paczka.
6 lut 2024
Dzień dobry , prosimy o kontakt z nami pod numerem : 22 722 18 18 sklep@veneziana.pl, wyjaśnimy sprawę. Pozdrawiamy Veneziana Team
4 sty 2024
Zwrócę zamówiony towar, rozmiary rajstop to nieporozumienie, jedna para dużo za mała, druga za duża obie w rozmiarze 3, rozerwane opakowania foliowe, wielkie rozczarowanie
5 sty 2024
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że przesyłka dotarła do Pani uszkodzona. Najwyraźniej coś wydarzyło sie w transporcie. Rozmiary rajstop mogą mieć niewielką różnice ze względu na rodzaj przędzy i materiału z którego są wykonane. Inaczej pracuje lycra a inaczej microfibra. Oczywiście może Pani zareklamować swoje zamówienie. Serdeczna prośba o kontakt : 22 722 18 18 lub sklep@veneziana.pl, przepraszamy za zaistniałą sytuację i pozdrawiamy Veneziana Team
22 gru 2023

Błędnie wyświetlany produkt

Byłam pewna, że kupuję rajstopy ze zdjęcia, które podświetlają się po wybraniu koloru. Zdjęcie wyświetlane na stronie wprowadza w błąd. Tymczasem przyszły brązowe.
28 gru 2023
Bardzo nam przykro, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem 22 722 18 18 lub mailem: sklep@veneziana.pl, zrealizujemy reklamację- zwrot środków lub wymianę na inny produkt. Przepraszamy i pozdrawiamy serdecznie - Veneziana Team
Pierwsze rajstopy w kropki jeszcze nie założyłam a już materiał rozchodził się w rekach od razu do wyrzucenia.. zobaczymy co dalej. ..?
Odpowiedź ze sklepu veneziana.pl włoska moda
Prośba o kontakt z nami w celu wyjaśnienia. Zachęcamy do kontaktu: 22 722 18 18, sklep@veneziana.pl. Pozdrawiamy serdecznie, Veneziana Team
Kolory pończoch i rajstop niezgodne z zamówieniem
25 paź 2023