Happykoala.pl- Logo - Opinie

Happykoala.pl

Opinie (2313) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2953)

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

Poproszę w końcu o wysłanie paczki. Zamowienie zostało złożone w poniedziałek 27 listopada . Do dzisiaj czyli 6 grudnia nadal nie umieją Państwo wysłać butów. To jest mega nieprofesjonalne zachowanie i jeszcze nigdy z takimi długim czasem wysyłki się nie spotkałam . Nawet paczki z Chin szybciej zostają wysyłane. Prezent dla mamy na Mikołajki niestety nie dostarczony przez Państwa brak kompetencji .

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

18 maj 2024
Dostawa jest okropna. Przez dwa tygodnie nie dotarło.
23 maj 2024
Dzień dobry,  według informacji dostępnych na stronie do śledzenia, przesyłka o numerze 54609532065 została zwrócona do naszego magazynu. Czy możemy wysłać zamówienie ponownie? W takim wypadku prosimy o potwierdzenie danych do dostawy: Pozdrawiam Anna Obsługa klienta https://happykoala.pl/
Jak mogę oceniać jeżeli towar jeszcze nie dojechał .
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
Od 8 dni nie wiadomo co dzieje sie z jego realizacja.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji spowodowanej opóźnieniami w dostawach do naszych Kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
7 maj 2024
Co mam oceniać jak nie otrzymałem towaru. Bez sensu
7 maj 2024
Przede wszystkim proszę dostarczyć zamówione buty...
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry! Napisz do nas, aby poinformować Cię o statusie swojej paczki. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
21 sty 2024
Zapłaciłem za 3 pary butów a otrzymałem tylko dwie.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i dosłąć brakujące buty. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
12 cze 2024
Jeszcze czekam na zamówienie Baaaaarrdzooo dlugoo
14 cze 2024
27 paź 2023
Bardzo długi termin oczekiwania na wysyłkę towaru.
6 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przepraszamy za zaistniałe opóźnienia, powstałw w wyniku problemów logistycznych dostawcy. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
8 cze 2024
Przesyłka idzie bardzo długo stanowczo za długo.
11 cze 2024
17 maj 2024
Bardziej się postarać co do dotrzymania terminu
17 maj 2024
Dzień dobry. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację wynikającą z opóźniej w dostawach on naszych kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby się już nie pojawiła. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
16 maj 2024
Nierzetelne informacje o realizacji zamówienia
24 sty 2024
do tej pory przesyłka nie została dostarczona.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację wynikającą z opóźniej w dostawach on naszych kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby się już nie pojawiła. Paczka o numerze 54606894890 zostanie dzisiaj dostarczona. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska
14 lut 2024
Produkt bez opakowania pognieciony czubek buta
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień! Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o przesłanie tego zdjęcia na adres e-mail info@happykoala.pl, abyśmy mogli rozpatrzyć reklamację i wysłać nowy produkt. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
Nie ,liczycie się z terminami dostawy paczki
28 sty 2024
Niemamtychzamowienjestemzawiedzinynieufamwam
29 maj 2024
Materiał koszul jest inny niż na zdjęciach
30 maj 2024
18 lut 2024
Być tylko profesjonalnym w ty co się robi
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Do tej pory czekam na zamówienie porażka
10 gru 2023
Przysłać w terminie zamówiony produkt.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. W okresie przedswiątecznym czas oczekiwania na paczkę może się wydłużyć. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska
5 lis 2023
Moje zamówienie do tej pory nie dorarło.
6 lis 2023
Dzień dobry,  zamówienie zostało wysłane do firmy kurierskiej GLS pod numerem 54605121302. Po wysłaniu paczki, zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych paczka dociera do magazynu GLS, gdzie jest skanowana i aktualizowany jest status paczki. Kurier przekaże Państwu informację o dokładnym terminie dostawy. Status zamówienia możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska