Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (520) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1450)

8 sty 2024
Sprzęt firmy powermat tani solidny.Mam spawarke inwertorową kontówkę i agregat inwertorowy jak narazie pracują bez zastrzeżeń

20 maj 2024
Badziewie jakich mało szkoda czasu i nerwów Próbowałem wczoraj pociąć gałęzie to udało mi się pociąć jedną gałąź i się skończyło nie nie kupujcie

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

16 cze 2024
14 cze 2024
8 sty 2024

Tanio i solidnie

MT
Marcin T.
Zielonka gm.Białe Błota

To moja kolejna wizyt w tym sklepie. Zakupiony towar dostarczono kolejnego dnia roboczego, wszystko zgodne z opisem. Towar dobrej jakości w konkurencyjnej cenie
30 mar 2024
Sprzęt jest super, męczyłam się na działce z przez wiele lat z przycinaniem a teraz w krótkim czasie uporałam się się z całą praca koło domu. Super spraea
Szybka i profesjonalna obsługa od zakupu po dostarczenie produktu. Próby glebogryzarki wypadły pomyślnie z jedną uwagą. Wymaga dość dużej siły docisku. Urządzenie jest za lekkie do pracy zgodnie z zaleceniami producenta. Noże nie zagłębiają się na pełną głębokość. Należałoby zastosować dodatkowe obciążenie zapewniające docisk do gruntu. N. p. żeliwną nakładkę o odpowiedniej wadze.
Sprzęt migomat, zamówiłem przez stronę, przesyłka przyszła szybko. Zgadza się z opisem. Jak narazie jest ok. Sprzęt jest nowy więc wszystko jest w porządku. Jak za tą cenę jest ok. Jak jeszcze ktoś nie ma migomatu opłaca się kupić w pełnym pakiecie plus 300 zł. Lepiej wychodzi cenowo.
17 lut 2024
W dostawach kurierskich powinna być funkcja szybkiej dostawy czyli jak jest kupno jest w czwartek to na drugi dzień jest dostawi i tak samo kupno w piątek to z dopłatą 50 zł w sobotę jest u odbiorcy klienta sobota to płatne Np. 50 zł bo niektórym kupującym zależy na czasie to tyle
Posiadam już przyssawkę wibracyjna , mieszadło do zapraw a teraz i agregat malarski. Szybka dostawa kompletne zamówienie jeśli narzędzia jakościowo będą się sprawdzać chętnie poszerze asortyment swojej firmy i dumnie zareklamuje markę
Kupiłem glebogryzarkę cena ok przesyłka dotarła szybko lecz z małym uszkodzeniem,jeden telefon do serwisu i uszkodzona część dotarła po trzech dniach.Wszystko działa bardzo dobrze jestem bardzo zadowolony polecam ten sklep Piotr
Spawarka fajna choć nie powinno się ją sprzedawać jako 315 A jej moc to maksymalnie około 105 A ale jak dla mnie to wystarczy dobra jakość za tą cenę do prac przydomowych wystarczająca pozdrawi
Sprzęt solidny, przewody i zaciski również. Bez plastikowych potencjalnie łamliwych elementów. Minus jest - dlatego gwiazdka mniej - brak elektrod w wyposażeniu dodatkowym (opłaconym!).
19 maj 2024
Witam kosa spalinowa jest rewelacyjna.Cena jest niska a jakość i praca kosy bez zarzutu. Polecam sprzedającego. Szybka dostawa i towar dobrze zabezpieczony.Pozdrawiam.
20 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że kosa spalinowa spełnia oczekiwania pod względem jakości i ceny. Dziękujemy również za pochwałę szybkiej dostawy i zabezpieczenia towaru. Pozdrawiamy serdecznie!
28 lis 2023
Narzędzia są bardzo dobrej jakości, a czas od zamówienia do dostawy jest bardzo szybki. Również ceny są bardzo przystępne. Osobiście jestem bardzo zadowolony.
Sprawna i szybka dostawa zamówionego sprzętu. Podkaszarka lekka i wygodna w użytkowaniu. Fajna do zastosowań ogrodowych. Spełnia moje oczekiwania. Polecam.
20 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a podkaszarka spełnia oczekiwania pod względem wagi, wygody i zastosowania. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy do kolejnych zakupów!
24 sty 2024
Bardzo polecam, już kilka narzędzi tej firmy kupiłem i jestem bardzo zadowolony.W razie jakichkolwiek pytań czy problemu kontakt ze sklepem bardzo dobry.
ZS
14 paź 2023

Ostrzałka godna polecenia.

Szybka realizacja zamówienia, opis narzędzia w Internecie zgodny z otrzymaną ostrzałką. Dobrze zabezpieczona na czas transportu, czytelna instrukcja.
4 maj 2024
Odbierać telefony na infolinii, dobry sprzęt kupiony wcześniej nie zniechęcił mnie do tego że się nie dodzwoniłem na infolinię, lubię powermat
20 sie 2024
Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego sprzętu. Przepraszamy za trudności z dodzwonieniem się na infolinię i postaramy się poprawić dostępność. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie do Powermat!
25 wrz 2023
Dotyczy ozonatora Szkoda ze urządzenie nie ma automatycznego wyłącznika prądu po zakończeniu cyklu. Trzeba tę czynność wykonać ręcznie
Przed zakupem szybko uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Wszystko przyszło w bardzo dobrym stanie. Sprzęt czeka na test.