Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (520) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1450)

8 sty 2024
Sprzęt firmy powermat tani solidny.Mam spawarke inwertorową kontówkę i agregat inwertorowy jak narazie pracują bez zastrzeżeń

20 maj 2024
Badziewie jakich mało szkoda czasu i nerwów Próbowałem wczoraj pociąć gałęzie to udało mi się pociąć jedną gałąź i się skończyło nie nie kupujcie

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Przed zakupem szybko uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Wszystko przyszło w bardzo dobrym stanie. Sprzęt czeka na test.
17 maj 2024
Podkaszarka elektryczna moc 1200W - szybkość dostarczenia zamówienia, sprzęt zgodny z opisem technicznym :) działa bez zarzutu :)
20 sie 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a podkaszarka działa zgodnie z opisem technicznym. Zapraszamy do kolejnych zakupów! :)
29 kwi 2024
Dostawa szybko i zgodnie z zamówieniem. To już mój trzeci kontakt/zakup w Powermat i zawsze było podobnie. Polecam. Krzysztof
20 sie 2024
Dziękujemy za lojalność i pozytywną opinię, Krzysztof! Cieszymy się, że każdy zakup przebiegał pomyślnie. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie!
Fajny ergonomiczny uchwyt do przenoszenia plus miejsce na pilot super sprawa. Mam nadzieję że będzie długo służył. Pozdrawiam
20 sie 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że ergonomiczny uchwyt i miejsce na pilot spełniają oczekiwania. Mamy nadzieję, że produkt będzie dobrze służył przez długi czas. Pozdrawiamy!

Dobra jakość

Polecam, produkt dobrej jakości wszystkie funkcje działają bez zarzutu. Daje ciepło w pomieszczeniu i wygląda estetycznie.

Małe udogodnienie

Polecam wprowadzenie możliwości łączenia zamówień, jeśli kupujący szybko się zorientuje że czegoś jeszcze nie zamówił.
9 gru 2023
Profesjonalny sprzęt dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Szybko i sprawnie dostarczone. Pełna profecha
Bardzo szybka dostaw i zgodnie z zamówieniem, ładnie zabezpieczony towar do transportu. Polecam wszystkim
MS
Marek S.
Żyrardów
Zamówienie złożone w piątek wieczorem otrzymałem w poniedziałek przed południem, dla mnie super, polecam
3 lut 2024

Klucz dynamometryczny

Przesyłka nadana bezzwłocznie. Produkt starannie zapakowany. Zakupy bezproblemowe = pełne zadowolenie :)
Wszystko co kupiłem w tym sklepie internetowym jest bardzo dobrej jakości,szybka wysyłka i bez ściemy.
Profesjonalna obsługa, szybka wysyłka. Na pewno jeszcze coś w tym sklepie kupię. Polecam.
6 lut 2024
Całe zamówienie dotarło bardzo szybko , wszystko się zgadzało . Jestem bardzo zadowolony.
Świetny sprzęt w dobrej cenie. Przemiła i profesjonalna obsługa. Zawsze pomocna klentowi.
10 mar 2024
Bardzo szybka dostawa i sprzęt zgodny z oczekiwaniami, cena bardzo przystępna. Polecam.
24 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia. Dobrze zabezpieczona przesyłka. Towar zgodny z opisem.
Zakupiona przecinarka do płytek red technic RTPRDG0093 spełnia wymagania. Polecam
Świetny z dobrym balansem jakości i ceny. Dobra obsługa klienta i szybka dostawa
20 sie 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jakość i cena produktu oraz obsługa klienta spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
29 paź 2023
Za tą cenę bardzo dobry sprzęt. Następny zakupu też będzie u Państwa, Pozdrawiam
Zawierałem z Wami kilka transakcji i jestem zadowolony z dostawy i z terminu.