DEMOSHOP PL by Trusted Shops- Logo - Opinie

DEMOSHOP PL by Trusted Shops

Opinie (43) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (57)

12 cze 2024
Zakupy w tym sklepie internetowym to czysta przyjemność – łatwa nawigacja, szybka wysyłka i konkurencyjne ceny. Obsługa klienta jest niezwykle pomocna i zawsze gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania. Produkty są wysokiej jakości i zgodne z opisem na stronie, co sprawia, że z pewnością będę tu wracać na kolejne zakupy.

12 cze 2024
Kiedy w końcu otrzymałam stół, okazało się, że jest uszkodzony. Jedna z nóg była wyraźnie zarysowana. Wyglądało to tak, jakby produkt był używany lub bardzo źle zapakowany.

Opinie nt. sklepu DEMOSHOP PL by Trusted Shops

12 cze 2024

Zakupy w tym sklepie internetowym to…

12 cze 2024
Odwiedziłem ten sklep po raz pierwszy i byłem zachwycony zarówno jakością produktów, jak i profesjonalizmem obsługi. Szeroki asortyment i konkurencyjne ceny sprawiły, że z pewnością wrócę na kolejne zakupy. Polecam każdemu, kto szuka wyjątkowych produktów i miłej atmosfery podczas zakupów!
11 cze 2024
Jestem bardzo zadowolony. Już od pierwszego kontaktu widać pełen profesjonalizm, doradztwo na najwyższym poziomie i zaangażowanie na 100%! Szybka dostawa
12 cze 2024
Świetna obsługa klienta. Pracownicy pomogli mi w doborze odpowiednich mebli do mojej sypialni. Cała korespondencja mailowa była bardzo przydatna.
12 cze 2024
Świetna obsługa klienta i szybka realizacja zamówień. Bardzo polecam ten sklep za wysoką jakość produktów i profesjonalizm.
12 cze 2024
Mimo małych trudności z zamówieniem, polecam sklep. Kontakt z nimi jest świetny i szybko udało się wszystko załatwić :)
12 cze 2024
Miła obsługa, dużo opcji dostaw i metod płatności. Na plus również wybór wariantów produktów
11 cze 2024
Jestem mega zadowolony, sprzęt super, szybka dostawa i świetny kontakt ze sklepem.
11 cze 2024
Kontakt ok, ale zawsze mogłoby być sprawniej. Duży asortyment to duży plus!
11 cze 2024
Szybka przesyłka, dobry kontakt. W sumie to mogę polecić sklep
12 cze 2024
Szybka wysyłka, dobry kontakt ze sklepem. Polecam :)
12 cze 2024
Szybka wysyłka. Sam produkt super jakość!
13 cze 2024
Pełen profesjonalizm! Bardzo polecam!
12 cze 2024
Sprawna obsługa, przesyłka na czas
Szybka dostawa, proste zamówienie
Wszystko ok, polecam sprzedawce
12 cze 2024
Super sklep, sprawna wysyłka.

ok

Wszystko ok! Bardzo polecam
13 cze 2024
Lepiej być nie może! Klasa!
towar zgodny z opisem