zandri.pl- Logo - Opinie

zandri.pl

Opinie (9) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9)

8 sie 2024
co prawda mimo nie spasowania części udalo mi się bez problemu dogadać z obsługą sklepu co do rozwiązabja problemu, napewno jesli będę jeszcze kiedys potrzebować jakiś czesci motocyklowych zajrzę do nich

21 lip 2024
Zamówienie jeszcze nie zostało wysłane , minął tydzień 😞

Opinie nt. sklepu zandri.pl

Bardzo dobry kontakt.Polecam
30 lip 2024
Strona jakoś nie do końca zachęcała do zakupów ale sama transakcja dostawa i jakość towaru to pierwsza klasa. Nie trzeba obawiać się sklepu. Wszystko super sprawnie.
10 lip 2024
Świetna pomoc przy zakupie! Szybka reakcja na maila oraz szybka wysyłka! Polecam!
15 lip 2024
Wszystko ok, szybko sprawnie
31 lip 2024
21 lip 2024
Zamówienie jeszcze nie zostało wysłane , minął tydzień 😞
Odpowiedź ze sklepu zandri.pl
2 sie 2024
Witam, Produkt zamówiony później wydaje się niedostępny. Nie można go zamówić u dostawcy. Z tego powodu Twoje zamówienie zostało anulowane. Przepraszam za niedogodności.
8 sie 2024