koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (959) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (959)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

12 sie 2024

Warzywa perfekt na bogato !

Zawsze wszystko fajnie na czas.Dobra organizacja i czas wysyłki.Kierwca bardzo miły więc zawsze dostaje mały napiwek.W waszym asortymencie brakuje mi niektórych przekąsek tzn chipsów ,ziaren grochu ,fasoli oraz innych rodzajów mrozonych ryb.Strona trochę wolno chodzi ale nie przeszkadza to bardzo w złożeniu zamowienia.Ogolnie 5 i do następnego -:)
MB
Monika B.
Himmelkron

Dobrze zapakowane produkty… Choć przy…

Dobrze zapakowane produkty… Choć przy moim ostatnim zamówieniu warzywa były zapakowane w plastik co spowodowało skroplenia .. jeżeli cokolwiek mogłabym dodać do poprawy to sugerowałabym warzywa czy owoce pakować tylko w papier by dochodziło powietrze.

Super Service

Kolejne zamowienie dostarczone. Moja opinia znowu moze byc tylko pozytywna. Wszystko bardzo dobrej jakosci,porzadnie zapakowane, transport w chlodni. Dalej tak i pozdrawiam caly Team.
19 sie 2024

Jak dla mnie idealnie😁

Jak dla mnie idealnie. Zamawiam przez internet, kilka dni później dostarcza to wszystko przemiły kierowca. Wszystko świeże, dobrze zapakowane. Polecam z całego serca
10 sie 2024
Super szybka dostawa perfekcyjnie spakowane wszystko i będzie smaczne wyroby szynki kiełbaski itd . Pierwszy raz zamówiłam i napewno nie ostatni . Pozdrawiam
Wszystko świeże pięknie zapakowane i do tego smaczne !Bardzo dobra Komunikacja. Szybkie odpowiedzi na wiadomośc.Pan kierowca bardzo miły Polecam!!!!
14 sie 2024

Wysoka jakość

Wszystkie produkty, które zamówiłam były świeże i dostarczone na czas. Wysoka jakość produktów i usługi dostarczenia do domu. Polecam serdecznie
bardzo dobry pomysl z tymi zamowieniami wyprzedzajacymi .kiedys bylo na dwa tygodnie teraz jest na miesiac . super.gratulacje dla pomyslodawcy
14 sie 2024
Wszystkie produkty świeże, smaczne i ładnie zapakowane. Kierowca miły i pomocny. Polecam ogórki, które po ukiszeniu są twarde i chrupiące.
Wędliny smaczne, obsługa super. Kierowca wniósł paczki do domu, bardzo miły i uprzejmy. Dziękuję, napewno będę częściej zamawiać
15 sie 2024
Swieze warzywa i owoce pieknie zabezpieczone/zapakowane nabial i miesne znanych firm wiec nigdy sie nie zawiodlam, polecam!
13 sie 2024
Dostawa super punktualnie oraz z uśmiechem. Opakowanie super i wszystko świeże. Polecam i napewno znowu zamówię. Dziękuję
22 sie 2024

Wspaniali !!!

Zawsze miła, szybką obsługa, produkty bez jakichkolwiek zastrzeżeń, kupowałam, kupuję i będę kupować. Najlepsi!!!!!!
11 sie 2024
Zamówienie zgodne z opisem, świeże produkty , dostawa idealnie na czas, jestem zadowolona z zakupu! polecam w 100%🙂
13 sie 2024

Super !

Ale brakuje w sklepie prawdziwego polskiego makowca, takiego jak u mamy ! Strucla makowa dobra, ale to nie to samo.
Wszystko świeże i pachnące! Wędliny przepyszne, super miła i punktualna dostawa. Gorąco polecam !
25 sie 2024
Najlepiej wydane pieniadze :) smacznie i wygodnie dostarczono do domu. Polecamy!
Bdb kontakt, sprawna dostawa. Wszystkie produkty świeże i dobrze zapakowane
19 sie 2024
Świetny kontakt , produkty świeże i bardzo szybka dostawa!!! Polecam!!!
17 sie 2024
Gute Qualität und pünktliche Lieferung. Super immer wieder gerne.