koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (995) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (995)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

25 sie 2024

Nie otrzymałam zamówionych produktów

Pomimo, że przy składaniu zaznaczyłam, w jakich godzinach jestem w domu, to firma nie uwzględniła mojej informacji i wysłała kierowcę, pomimo, że nie było mnie w tym czasie w domu. A szkoda, bo raz zamówiłam i szczerze muszę przyznać, że mają bardzo smaczne produkty i z czystym sumieniem mogę polecić. Może następnym razem firmie uda się dostarczyć zamówienie…
31 lip 2024
15 lip 2024
Brakowało paru towarów w zamówieniu, były rozerwane opakowania z daniami obiadowy mi, a wiśnie lekko zaparzone i zgniecione 🫣
MS
Margot S.
Homberg Efze
26 cze 2024
Dostalam smierdzacy Chleb, napisalam ale zadnej odpowiedzi. Bardzo sie popsula firma. Szkoda.
14 lip 2024
1 lip 2024
6 cze 2024
Nie jesteście wiarygodni, wysyłacie maile, z ofertą zakupu, a potem kiedy się zrobi zakup za bagatela 250 euro olewacie klienta,
3 cze 2024
Truskawki dotarły w większości spleśniałe, zestaw do kiszenia przegnity, 10 kg ziemniaków mokre i częściowo zgnite, pierogi z mięsem koneserzy smakow - brak mi słów by opisać ich smak( nie dobre) jestem bardzo rozczarowana dostawą