koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (1019) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1019)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

MB
Monika B.
Himmelkron
1 wrz 2024

Dobrze zapakowane produkty… Choć przy…

Dobrze zapakowane produkty… Choć przy moim ostatnim zamówieniu warzywa były zapakowane w plastik co spowodowało skroplenia .. jeżeli cokolwiek mogłabym dodać do poprawy to sugerowałabym warzywa czy owoce pakować tylko w papier by dochodziło powietrze.
Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Artykuły były dobrze spakowane, wszystko bardzo świeże. Kontakt bez problemowy. Kierowca punktualny i bardzo miły. Śmiało mogę was dalej polecić, pozdrawiam.
3 wrz 2024

Super Service

Kolejne zamowienie dostarczone. Moja opinia znowu moze byc tylko pozytywna. Wszystko bardzo dobrej jakosci,porzadnie zapakowane, transport w chlodni. Dalej tak i pozdrawiam caly Team.

Idealnie :)

Kolejne zamówienie i kolejne zadowolenie na 100%. Filet z kaczki wolno gotowany jest perfekcyjny jak cała reszta. Polecam serdecznie każdemu. Szybko, miło i profesjonalnie:)
Produkty bardzo dobrej jakości, świeże i pyszne . Dostawa na czas,kierowca bardzo uprzejmy. Dwa razy już u Państwa zamawiałam i będę składać kolejne zamówienia.
27 sie 2024
Wszystko świeże pięknie zapakowane i do tego smaczne !Bardzo dobra Komunikacja. Szybkie odpowiedzi na wiadomośc.Pan kierowca bardzo miły Polecam!!!!
Duży wybór produktów i bardzo dobrej jakości Świetna obsługa i przemiły kierowca który zawsze jest na czas Polecam wszystkim Joanna z Saalfelden
bardzo dobry pomysl z tymi zamowieniami wyprzedzajacymi .kiedys bylo na dwa tygodnie teraz jest na miesiac . super.gratulacje dla pomyslodawcy
2 wrz 2024
Wędliny smaczne, obsługa super. Kierowca wniósł paczki do domu, bardzo miły i uprzejmy. Dziękuję, napewno będę częściej zamawiać
22 sie 2024

Wspaniali !!!

Zawsze miła, szybką obsługa, produkty bez jakichkolwiek zastrzeżeń, kupowałam, kupuję i będę kupować. Najlepsi!!!!!!

Towary pieknie zapakowane i bardzo dobrze schlodzone dotarly do mnie, bardzo mila i pomocna obsluga, polecam firme.
Wszystko było fajne i dobre tylko sporo jabłek było dziurawych i zgniłych. Ale poza tym wszystko fajnie
dobry asortyment miła obsługa a kierowcy tacy uprzejmi i pomocni oby tak dalej pozdrawiam wszystkich
3 wrz 2024
Wszystko świeże i pachnące! Wędliny przepyszne, super miła i punktualna dostawa. Gorąco polecam !
Super logistyka, warzywa swierze, wszystko dobrze zapakowane. Jeszcze wedlin nie sprobowalismy.
DC
Korekta danych telefonicznych klienta. Poza tym wszystko perfekcyjnie. Dziękuję i polecam

Szybki i sprawny kontakt, terminowość dostawy, wysoka jakość dostarczonych warzyw.
25 sie 2024
Najlepiej wydane pieniadze :) smacznie i wygodnie dostarczono do domu. Polecamy!
Wszystko świeże, dobrze zapakowane,punktualna dostawa z miłą obsługą. Perfekt.
27 sie 2024
Bdb kontakt, sprawna dostawa. Wszystkie produkty świeże i dobrze zapakowane