koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (1022) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1022)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

24 lip 2024
AW
Anna W.
Pulawy
22 lip 2024
Bułki byly co najmniej kilkudniowe. Jedną zupe musiałam wyrzucic. Mięso na grilla bylo calkiem spoko i ciastka xzy chleb pelnoziarnisty. Rozumiem, że zupa mogla sie zepsuc,ale wkladanie kilkudniowych bulek i udawania, że są świeże jest po prostu kłamstwem.
8 sie 2024
Pakują za duże ilośći jeśli chodzi o produkty na wagę. Ciasto napisane 600-800g a dostałem 1260 i w srodku były 2 kawałki po ponad 600g nierozumiem tego. łącznie musiałem dopłacić do zamówienia 20euro
6 sie 2024
Ogórki małosolne które zamówiłam 3 słoiki to buzowały i woda wyciskała z nich więc wszystkie musiałam wyrzucić
31 lip 2024
24 cze 2024
obsługa super kierowca super towar dostarczony wczasie lecz proszę się postarać o dłuższe terminy ważności kiedyś zamawiałam towar dostałam tez Cześc towaru z bardzo krótkim terminem chociaż wiem ze terminy tych produktów maja zdecydowanie dłuższe terminy chodzi o paszczety i kiełbasa oraz ryby w sloikach .Przy kolejnej dostawie terminy były super kierowca rewelacja z kolei przy sobotniej dostawie powrotem dostałam kiełbasę w słoiku Wazna do 3 lipca szynka dojrzewająca do 4 lipca rozumiem sery zupy surówki mogą mieć taki termin krotki ale słoiki i dojrzewająca szynka to chyba nie jak zwykle kierowcy daje nie piec gwiazdek ale dziesięć pozdrawiam
30 cze 2024

Super profesjonalny sklep o szerokim zakresie wysokiej jakosci produktów.

Dalam 5 gwiazdek pomino blednej dostawy 1 produktu. Bez problemu, bardzo mily kierowca pan Artur, przyjal zwrot produktu i zwrócil naleznosc. Bledy zawsze sie zdarzaja. Pozostaly towar jest w 100% zadowalajacy. Mam nadzieje, ze w nastepnej dostawie beda moje ulubione kukulki a nie raczki :-)). To bylo moje pierwsze zamówienie ale zapawniam, ze cieszy mnie dolaczenie do listy Panstwa stalych klientów. Fakt ze firma Wasza ceni sobie jakosc towaru który dostarczany jest do klienta w wymaganych warunkach (chlodnia) jest dla mnie kluczowy. Z wyrazami szacunku Renata z Holmegaard, Dania
9 lip 2024

Dobra jakość

Zamówiłam ogórki do kiszenia - przyjechały świeżutkie i chrupiące. Niestety koper, to nawet nie jest połowa normalnej wiązki. Za to polecam kaszankę i kiełbasy. Są przepyszne! Samo mięsko z przyprawami od lokalnego producenta. Żadnych wypełniaczy, polepszaczy i konserwantów. Prawdziwe wyroby!
24 cze 2024
Jestem zadowolony z zakupów. Wszystko dotarło na czas produkty dobrej jakości Wszystko zimniutkie trzymane w chłodni . .. jestem zadowolony z pierwszego zakupu i będę kontynuować zakupy bo na prawdę się opłaca. Polecam szczerze .