koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (1026) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1026)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

18 lip 2024
14 lip 2024
11 lip 2024
1 lip 2024
9 cze 2024

"Koneserzy Smaku" - Bezkonkurencyjni !!!

Od złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki wszystko jest profesjonalnie dopracowane. Zamówienia otrzymuję  w idealnym stanie, w odpowiedniej temperaturze, starannie zapakowane i wszystko pyszne. Te przysmaki przywracają wspomnienia z lat dzieciństwa / młodości. Ulubione zupki - rewelacja, Sałatka jarzynowa - HIT ! W każdym gotowym zestawie wyczuwa się tyle serca całego zespołu 💞. Mili i pomocni kierowcy. Po prostu Mega - Firma. Trzymajcie tak dalej❣Wielkie dzięki ❣ Pozdrawiam - Anja
26 maj 2024
Super produkty! Mieso, wedliny jak i warzywa świeże i bardzo dobrej jakości! Wszystko zapakowane bardzo starannie.Przebieg zamówienia jak i dostawa przebiegła bardzo dobrze, określona data dostawy przed jak i również dostawa na czas! Kierowca dostarczyl produkty pod same drzw.Polecam bardzo profesjonalna firma!

kolejne 100% satysfakcji

Kolejne zamówienie i kolejne 100% satysfakcji :) Dżem truskawkowy idealny nie przesłodzony, pierogi czy wytrawne czy na słodko mega smaczne. Galaretka z kurczaka jak u mamy :) Genialny sklep, genialne produkty :)
9 cze 2024
Polecam. Bardzo świeże, zawsze na czas. I CENA też normalna , porównując ceny w polskich sklepach w Holandii
5 cze 2024

Jakościowo dobre produkty

Świeże , dobre produkty, kiełbasa swojska przepyszna z dobrym składem, bez konserwantów i dopełniaczy! Więcej informacji i opis zwłaszcza warzyw i Produktów „swoiskich” skąd pochodzą i jak są wytwarzane tudzież skład. Więcej produktów prawdziwych bio i bez GMO , to bedę Waszym stałym klientem 😊
28 maj 2024
Wszystko swieże i bardzo dobrej jakości,czysto i schludnie zapakowane. Paczki zgadzają się w 100% z zamówieniem. Bardzo przystępne ceny. Jednak co polskie to najlepsze. Pozdrawiam z Holandii
19 cze 2024

Smacznie,zdrowo i na czas.

Produkty bardzo dobrej jakości. Wędliny bardzo dobre. Warzywa,owoce świeże jak z ogródka. Dostawa na czas,kierowca bardzo dokładnie informuje,o której będzie. Dla mnie super. Polecam.
16 cze 2024
W ofercie są gicze wieprzowe w plastrach na zdjęciu i myślałem że takie dostanę. Dostałem dwie nogi wieprzowe które będę jadł chyba przez tydzień 🙂
3 cze 2024
Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Po 20 czerwca zrobimy ponowne zamówienie. I będziemy się stałymi klientami. Wszystko jest super, super
19 cze 2024
To już kolejne zamówienie i wszystko na najwyższym poziomie 😊 Towar świeżutki, dostawa pełna profesjonalizmu. Gorąco polecam 💪
21 cze 2024

Firma na medal !Jestem absolutnie zachwycona jakością…

Jestem absolutnie zachwycona jakością Państwa usług i najwyższą świeżością produktów. Dziękuje. Do regularnego zobaczenia !
2 cze 2024
Witam Czekam na dostawę ale mam nadzieję że wszystko będzie pyszne . Co bym zmieniła to to abym nie musiała płacić gotówką
17 cze 2024

Super serwis

Super service od zamowienia do dostawy! Bardzo mily kierowca! Produkty pieknie zapakowane. Bardzo dziękuję za dostawe!
17 cze 2024
Dobrej jakości produkty Profesjonalna obsługa i transport Nic dodać nic ująć poprostu super delikatesy🥰
7 cze 2024
Wszystko jest super dostawa szybka,towar dobrej cóż więcej potrzeba....🙃😇🥰😉polecam serdecznie wszystkim
28 maj 2024
Profesjonalizm i perfekcja w realizacji zamówienia. Potrawy przepyszne i świeżutkie. Polecam serdecznie:)