fotouslugi.pl- Logo - Opinie

fotouslugi.pl

Opinie (474) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1950)

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

Dostałam maila, że zdjęcia są do odbioru w rossmanie. Niestety , gdy tam pojechałam okazało się, że ich nie ma. Bardzo miła pani ze sklepu zadzwoniła do Państwa na infolinię i okazało się, że zdjęcia są w sklepie foto joker - ale Pani na infolinii nie wiedziała gdzie - może w Reducie, może w galerii Mlociny a może na Wilenskim . Potrzebuje tych zdjęć na święta i specjalnie zamawiałam je u Was bo dostawa miała być w poniedziałek wtorek. Jest czwartek a ja póki co, nie wiem nawet gdzie są te zdjęcia. Jeśli nie dostanę ich przed świętami to będę zmuszona zrezygnować z odbioru tego zamówienia.

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

3 sty 2024