fotouslugi.pl- Logo - Opinie

fotouslugi.pl

Opinie (473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1946)

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

Dostałam maila, że zdjęcia są do odbioru w rossmanie. Niestety , gdy tam pojechałam okazało się, że ich nie ma. Bardzo miła pani ze sklepu zadzwoniła do Państwa na infolinię i okazało się, że zdjęcia są w sklepie foto joker - ale Pani na infolinii nie wiedziała gdzie - może w Reducie, może w galerii Mlociny a może na Wilenskim . Potrzebuje tych zdjęć na święta i specjalnie zamawiałam je u Was bo dostawa miała być w poniedziałek wtorek. Jest czwartek a ja póki co, nie wiem nawet gdzie są te zdjęcia. Jeśli nie dostanę ich przed świętami to będę zmuszona zrezygnować z odbioru tego zamówienia.

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

17 gru 2023
Źle podocinane, za duże że nie mieszczą się do ramek

Złe kadrowanie

Zdjęcia nie wykadrowane tak jak podczas wgrywania
30 gru 2023

obcięte głowy

W kilku zdjęciach były obcięte głowy
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące jakości papieru, a także sposobu kadrowania zdjęć znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku wątpliwości konsultanci w naszym Biurze Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na każde Pani pytanie. Serdecznie zapraszamy.
Odbitki niskiej jakości nie polecam
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony ze swojego zamówienia. Oczywiście chcielibyśmy wyjaśnić przyczynę zaistniałej sytuacji. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres fotouslugi@cewe.pl. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Pana dyspozycji każdego dnia.
nie dostałam smsa z kodem odbioru
29 lis 2023
Uprzejmie informujemy, że odbiór zamówienia fotograficznego jest możliwy na podstawie indywidualnego numeru zlecenia, który otrzymuje Pani w elektronicznym potwierdzeniu zlecenia. Nie wysyłamy wiadomości sms z kodem odbioru.
12 lis 2023
Źle wywołane zdjęcia, ucięty kadr
29 lis 2023
W naszym serwisie internetowym, podczas wybierania zdjęć istnieje możliwość określenia, czy fotografie mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją obrazu, którą stworzył aparat. Nasza infolinia jest do Pana dyspozycji codziennie. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i zaproponujemy dogodne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.
7 gru 2023
Towar bardzo niskiej jakości
5 lis 2023
Zbyt długi czas oczekiwania
29 lis 2023
W trosce o komfort i zadowolenie naszych Klientów dokładamy starań, aby realizować zamówienia w możliwe jak najkrótszym terminie. W przypadku Pani zamówienia udało się doręczyć przesyłkę już trzy dni przed planowaną datą dostawy. Jeśli nie otrzymała Pani potwierdzenia informującego o wysyłce zamówienia, prosimy o sprawdzenia wszystkich folderów w programie pocztowym.
22 gru 2023
Lepsza jakość zdjęć
Zgodne zamówienie
27 paź 2023
Poucinane zdjecia
29 lis 2023
Dziękujemy za umieszczoną opinię. Podczas zamawiania zdjęć przez nasz serwis internetowy istnieje możliwość określenia, czy zdjęcia mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją, którą stworzył aparat. W przypadku zmiany oryginalnej proporcji zdjęć część kadru może zostać obcięta. Wizualizacja, jak będą wyglądały wykonane fotografie jest udostępniona podczas przygotowywania zmówienia.
Jakość wydruku.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za opinie dotyczącą zamówienia. Uprzejme informujemy, że wdrażamy nowoczesne rozwiązania, aby jakość wykonywanych przez nas produktów była na najwyższym poziomie. Dbamy, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania. Jeśli jednak pojawią się wątpliwości dotyczące jakości wykonanej usługi, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
2 maj 2024
23 gru 2023