SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6934)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

31 lip 2024
Doceniamy Państwa najwyższą ocenę! Zespół SuperButelki
Państwa wysoka ocena jest dla nas bardzo ważna! Zespół SuperButelki
Dziękujemy za docenienie naszego produktu! Zespół SuperButelki
Cieszymy się, że wybrali Państwo nasz sklep :) Zespół SuperButelki
6 sie 2024
Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie są godne polecenia :) Zespół SuperButelki
6 sie 2024
Jest nam bardzo miło otrzymać od Państwa najwyższą ocenę. Dziękujemy! Zespół SuperButelki
28 lip 2024
24 lip 2024
Dziękujemy za tak wysoką ocenę ! Zespół SuperButelki
23 lip 2024
24 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i wystawienie 4-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów. Doceniamy poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zapytać, co moglibyśmy zrobić, aby zasłużyć na piątą gwiazdkę? Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług :) Zespół Superbutelki
19 sie 2024
Paczka słabo zabezpieczona. 3 butelki potłuczone.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, przykro nam z powodu uszkodzenia produktów, które do Państwa wysłaliśmy. Proszę o wysłanie zdjęć uszkodzeń na nasz adres reklamacje@superbutelki.pl. Pragniemy zapewnić, że bierzemy odpowiedzialność za towar również w czasie transportu. Dział reklamacyjny czeka na Państwa wiadomość ! Zespół SuperButelki
12 lip 2024

Super butelki.

Doskonały kontakt z obsługą klienta. Wysyłka bardzo szybka. Jedyna uwaga do pana pakującego, który chyba lekko nie umie liczyć, ale pani z obsługi klienta tą sprawę załatwiła bardzo mile i sprawnie. Butelki jakie zamówiłem i grawer bardzo ładne.
23 lip 2024
Bardzo dziękujemy za tak miłą opinie ! Państwa ocena dotycząca naszej obsługi klienta jest dla nas bardzo motywująca :) Zespół SuperButelki
EK
Edward K.
Drozd ow
13 lip 2024
Karafki na wodę - niewypał , toporne , ciężkie , szkło bardzo słabej jakości. Jedna mimo że wyglądają na pancerne rozsypała się na drobne przy wyjmowaniu że zmywarki . Ruch karawek nie polecam . RESZTA zakupu Ok !
25 lip 2024
Dziękujemy ! Zdanie klientów jest dla nas kluczowe ! Staramy się dobierać najlepsze produkty do naszej oferty, dlatego przyjrzymy się bliżej karafce, o której Państwo wspomnieli, a Państwa zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu :) Zespół SuperButelki
KM
5 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z zamówieniem. Dobry kontakt z biurem obsługi (by dopytać o szczegóły) ...Wszystko gra.
10 lip 2024
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ! To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju :) Zespół SuperButelki
27 cze 2024
Zamówienie zostało zrealizowane szybko,ale najbardziej podobało mi się to,że duży szklany słój dotarł do mnie w całości :)
3 lip 2024
Dziękujemy za wystawienie 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów na superbutelki.pl. Zawsze staramy się oferować naszym klientom szeroki wybór butelek szklanych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie i odkryją nowe produkty. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
27 cze 2024
Miła obsługa pomocna dobry kontakt szybka dostawa dobrze zabezpieczona wszystko na czas będę stałym klientem.
3 lip 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
9 lip 2024

Towar szybko wysłany, profesjonalnie zapakowany, pomimo, że szklany (słoiki) dotarł bez żadnych uszkodzeń.
12 lip 2024
Z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię ! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy :) Zespół SuperButelki
26 cze 2024
Duży pojemny słoik z kranikiem, idealny na lemoniadę wszystko super zgodne z opisem
3 lip 2024
Dzień dobry, z ogromną przyjemnością przeczytaliśmy Pana opinię na temat naszego słoika z kranikiem! Cieszymy się niezmiernie, że produkt spełnił oczekiwania i idealnie nadaje się do serwowania lemoniady. Nasz słoik jest rzeczywiście jednym z flagowych produktów w naszym sklepie i cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Doceniamy, że zwrócił Pan uwagę na jego pojemność i funkcjonalność. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli w przyszłości ponownie skorzysta Pan z naszej oferty. Zawsze staramy się dbać o najwyższą jakość produktów i zadowolenie klientów. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki