SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6934)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

JS
Joanna S.
Świdnica

Super sklep

Bardzo szybka realizacja zamówienia, bardzo dobry kontakt ze sklepem. Polecam
10 lip 2024
Z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinie! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy :) Zespół SuperButelki
1 lip 2024
Produkt zgodny z oczekiwaniami. Przesyłka szybka. Zapakowany bardzo starannie.
8 lip 2024
To wspaniale wiedzieć, że są Państwo zadowoleni z zakupu ! :) Zespół SuperButelki
AS
Alina S.
Zaborów
1 lip 2024
produkty okazały się tak dobre że ponownie musiałam je zamówić dla rodziny :)
5 lip 2024
Bardzo się cieszymy, że nasze produkty sprostały Państwa oczekiwaniom ! :) Pozdrawiamy Zespół SuperButelki
26 cze 2024
Wszystko jest ok. Dziękuję. Dostałem kod rabatowy, którego nie potrafieużyć.
3 lip 2024
Dzień dobry, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego produktu i dziękujemy za opinię. Przykro nam, że napotkał Pan problem z kodem rabatowym. Abyśmy mogli pomóc Panu w rozwiązaniu problemu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Nasi konsultanci chętnie sprawdzą kod rabatowy i pomogą Panu go wykorzystać. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Dostępni jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
5 lip 2024
Wszystko jest super!! Czas realizacji, produkt. Jestem na tak! :)
10 lip 2024
Z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię ! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy :) Zespół SuperButelki
10 lip 2024
Bardzo dobrze zapakowane. Dostawa bez problemu. Polecam na 100%.
12 lip 2024
To dla nas radość, że zakupy w naszym sklepie oceniają Państwo tak dobrze ! :) Zachęcamy do kolejnych odwiedzin ! Zespół SuperButelki
25 cze 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, towar dotarł cały, POLECAM !!!
25 cze 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
18 lip 2024
Super sprzedawca . Butelki piękne i dobrze opakowane. Polecam
23 lip 2024
Państwa opinia sprawia, że nasza praca ma sens :) Dziękujemy ! Zespół SuperButelki
16 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona, słoiczki prezentują się super.Ania🤗
23 lip 2024
Pani Aniu dziękujemy za miłe słowa ! Czytając takie komentarze nabieramy jeszcze więcej chęci do pracy :) Zespół SuperButelki
EW
Ewa W.
Komorów
27 cze 2024
Poprawić stronę internetową na bardziej czytelną i intuicyjną
3 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy za cenną opinię na temat naszej strony internetowej. Dokładamy wszelkich starań, aby strona była jak najbardziej czytelna i intuicyjna dla użytkowników, dlatego informacja zwrotna od naszych klientów jest dla nas niezwykle ważna. Chcielibyśmy poinformować, że niedawno przeprowadziliśmy zmiany w wyglądzie i funkcjonalności strony internetowej, mające na celu poprawę jej przejrzystości i ułatwienie nawigacji. Będziemy wdzięczni, jeśli zechce Pani podzielić się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi wyglądu i funkcjonalności strony. Państwa opinia pomoże nam w dalszym doskonaleniu strony i dostosowaniu jej do potrzeb użytkowników. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
23 cze 2024

polecam

polecam szybka dostawa i zamówiony towar w super jakości
25 cze 2024
Dziękujemy za wystawienie 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów na superbutelki.pl. Zawsze staramy się oferować naszym klientom szeroki wybór butelek szklanych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie i odkryją nowe produkty. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
2 lip 2024

Słoiczki 40ml

Bardzo szybka przesyłka, dobrze zapakowane. Wszystko ok.
10 lip 2024
Państwa opinia sprawia, że nasza praca ma sens ! Dziękujemy :) Zespół SuperButelki
19 lip 2024
bardzo fajne, zgrabne buteleczki - idealne na nalewki.
Jesteśmy zachwyceni, że spodobał się Państwu nasz produkt! Zespół SuperButelki
2 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zakupu. Polecam!!!
10 lip 2024
Dziękujemy za ten komentarz ! :) Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze ! Zespół SuperButelki
25 cze 2024
Bardzo szybka reakcja i komunikacja na wysokim poziomie
11 lip 2024
Jakość zamówionych artykułów i bardzo szybka dostawa.
12 lip 2024
Dziękujemy ! Dzięki takim komentarzom nasza praca ma sens :) Zespół SuperButelki
8 lip 2024
Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia
12 lip 2024
To wspaniale wiedzieć, że są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie :) Zespół SuperButelki
8 lip 2024
Szybko, sprawnie produkt dobrej jakości. Polecam.
12 lip 2024
Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię ! Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie :) Zespół SuperButelki
4 lip 2024
Wszystko super.Bardzo szybka dostawa . Dziękuję.
10 lip 2024
Dziękujemy ! Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem :) Zespół SuperButelki
11 lip 2024
butelki dobrze zabezpieczone, szybka dostawa!
12 lip 2024
Dziękujemy za tą 5- gwiazdkową ocenę ! :) Staramy się, aby produkty trafiały w Państwa ręce jak najszybciej ! Zespół SuperButelki