SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2319) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6945)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

8 gru 2023
Wszystko jak należy, obsługa klienta bez zarzutu! Polecam
8 lut 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
12 lis 2023
Super. Wszystko na czas. Przesyłka zgodna z zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówień trwała jak najkrócej - cieszymy się, że jest to doceniane. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
6 lis 2023
Butelki ok. Etykiety również. Wszystko szybko i sprawnie.
10 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Niezmiernie nam miło, że zakupione butelki i etykiety przypadły Panu do gustu. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
1 maj 2024
paczka przyszła w kilka dni wszystko w porządku, polecam
7 maj 2024
Butelki dobrej jakości, szybka dostawa, orzystępne ceny.
Produkty 100% jak w opisie Wysyłka super szybko Polecam
7 sty 2024
Wszystko jest ok. Dostawa szybka i zgodna z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
1 sty 2024
realizacja sprawna, towar zgodny z zamówieniem, POLECAM!
20 lis 2023
stosunek ceny do jakości, czas realizacji, obsługa 10/10
23 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dobry kontakt z Klientami jest dla nas kluczowy, dokładamy również wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie, a nasze ceny są bezkonkurencyjne. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
Fajny słoik , super się prezentuje , dobrze zapakowany 👍
10 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. :) Zwracamy szczególną uwagę na zadowolenie naszych Klientów, dlatego bardzo cieszymy się, że słoik przypadł Pani do gustu. :) Pozdrawiamy, SuperButelki
szybkość dostawy , bezpiecznie opakowane , piękne słoje

Paulina

Szybka realizacja, dobrze zabezpieczone szkło i paczka
28 gru 2023
Polecam. Szybka wysyłka, buteleczki dobrze zapakowane 🥰
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Informować na jakim etapie jest realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Cenimy opinie Klientów, ponieważ pomagają nam ulepszać nasze usługi. Rozumiemy Pani troskę o otrzymywanie informacji na temat statusu realizacji zamówienia. Chcielibyśmy zapewnić Panią, że informujemy o każdym etapie realizacji zamówienia za pomocą wiadomości e-mail. Po złożeniu zamówienia otrzyma Pani e-mail z potwierdzeniem. Kolejne wiadomości e-mail będą wysyłane, gdy zamówienie zostanie przekazane do realizacji, wysłane i dostarczone. Można również sprawdzić status realizacji zamówienia na swoim koncie w naszym sklepie internetowym. Jeśli nie otrzymała Pani wiadomości e-mail z informacją o statusie zamówienia, prosimy o sprawdzenie folderu spam lub skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
9 lis 2023
Szybka dostawa, butelki zabezpieczone bardzo dokładnie
10 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. :) Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były należycie zapakowane, a ich wysyłka trwała jak najkrócej. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
7 lis 2023
Polecam gorąco - termin realizacji, jakość - wszystko !
10 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni - zarówno z produktów, jak i czasu realizacji zamówienia. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
29 paź 2023
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z SuperButelki 😊
3 lis 2023
Dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, iż jakość Naszych produktów oraz obsługi spełniła Pani oczekiwania - dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
13 paź 2023
Super butelki! Zamawiałem już chyba wszystkie rodzaje!😉
17 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, że Nasz asortyment Panu odpowiada oraz, że Pan do Nas wraca.:) Zachęcamy do śledzenia strony, pojawia się mnóstwo nowości :) Pozdrawiamy, Superbutelki
11 paź 2023
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Polecam bardzo
13 paź 2023
Dziękujemy! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z realizacji zamówienia. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
25 wrz 2023

Bardzo ładne w dobrej cenie

Zapakowane bardzo bezpiecznie, dojechały całe. Polecam
26 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki