SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2319) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6945)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Szybka wysyłka, towar dobrze zabezpieczony. Polecam :)
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Bardzo polecam produkty oraz firmę. Szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
Fajne tylko mało widoczne napisy musieliśmy pomalować
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat naszych produktów. Chcielibyśmy wyjaśnić, że grawer laserowy polega na wypaleniu szkła, co powoduje powstanie matowego efektu. Efekt ten jest subtelny i może być mniej widoczny w zależności od oświetlenia i kąta patrzenia. Niestety, grawer nie może mieć żadnego koloru, ponieważ jest to proces fizyczny, a nie drukowanie. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że grawer laserowy jest subtelnym efektem i nie zawsze będzie on tak wyraźny, jak drukowany napis. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Krótki termin realizacji zamówienia. Dobre opakowanie.
13 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z szybkości dostawy, dziękuję
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Szybka dostawa, a soki z kiszonych warzyw przepyszne:)
7 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
3 paź 2023
Towar prawie ok. Trochę brudny, ale do zaakceptowania
4 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię! Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. W razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu na reklamacje@superbutelki.pl - Nasz Dział Reklamacji jest do Państwa dyspozycji. Nasze produkty przechowywane są na doskonale strzeżonym magazynie dlatego jesteśmy głęboko zaniepokojeni tą sytuacją. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Profesjonalnie i terminowo. Produkt zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za wystawienie 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów na superbutelki.pl. Zawsze staramy się oferować naszym klientom szeroki wybór butelek szklanych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie i odkryją nowe produkty. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Wszystko ok. Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam.
13 sty 2024

Butelki super

Butelki takie , jak wyobrazałem. Dobrze że jesteście.
24 gru 2023
Wszystko super warte polecenia bardzo szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki

Wszytsko sprawnie i szybko

Wszystko sprawnie i szybko. Z dostawą pod same drzwi.
7 gru 2023
14 lis 2023
Super mila i fachowa obsluga klienta. Na pewno wroce.
15 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Staramy się, aby kontakt z pracownikami naszej firmy był najwyższej jakości. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki

Dobry produkt.

Dobry produkt w dobrej cenie. Szybka dostawa. Polecam
27 paź 2023
Dziękujemy! Cieszymy się, że wybrali państwo Nasz sklep! W ofercie posiadamy mnóstwo akcesorii do produkcji alkoholi domowych - zachęcamy do zapoznania się z ofertą :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
11 paź 2023
Piekne butelki, szybka dostawa, zdecydowanie polecam!
13 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy! Nasze butelki są idealne do prezentacji trunków :) Zapraszamy do zapoznania się z resztą asortymentu z tej kategorii. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Bardzo szybka przesyłka, Towar spełnia oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Szybkość przesyłki , wykonanie i cena w zestawach ok
WJ
wioletta j.
wrocław

Butelki bardzo fajne, dobrze się prezentują- polecam
8 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że butelki spełniają oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
22 paź 2023
Po krótkim użytkowaniu urządzenia nie mam zastrzeżeń
23 paź 2023
Dzień dobry, bardzo się cieszymy, że prasa spełniła Pani oczekiwania :) Stawiamy na najwyższa jakość Naszych produktów, aby Nasi Klienci otrzymywali to co najlepsze :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
17 maj 2024
Wszysrytko super, Paczka super zapakowana, polecam!
21 maj 2024