SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2319) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6945)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

15 maj 2024
Szybka i sprawna obsługa dobrze opakowana. Polecam
15 maj 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
12 maj 2024
Bardzo szybka dostawa i dobrze zapakowane produkty.
14 maj 2024
4 maj 2024
Szkoda że po namyśle nie można solo dokupić stójka.
7 maj 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy poinformować, że wszystkie stojaki do słojów, które oferujemy, są dostępne na naszej stronie internetowej https://superbutelki.pl/. Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić naszym Klientom zakupy, dlatego wszystkie produkty są dostępne na naszej stronie internetowej. Tam też może Pan sprawdzić dostępność danego produktu oraz czas dostawy. Mamy nadzieję, że ta informacja okaże się pomocna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie https://superbutelki.pl/ i życzymy udanych zakupów! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
18 sty 2024
Szybka wysyłka, świetny i bezproblemowy kontakt!!
26 gru 2023
Super butelki. Wszystkim obdarowanym się podobały.
12 gru 2023
Towar super bardzo szybka i profesjonalna obsługa.
9 lut 2024
26 lis 2023
Solidna jakość,dobre ceny i szybka dostawa ,polecam
8 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty. 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
Różnorodność produktów zwłaszcza tych świątecznych
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się, że nasze produkty świąteczne podobają się Klientom. :) Zachęcamy do przeglądania ofert, Zespół SuperButelki
9 lis 2023
Piękne butelki! Sprawna i fachowa obsługa. Polecam!
10 lis 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. :) Cieszy nasz fakt, że niezmiennie nasi Klienci są zadowoleni z produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby nic się nie zmieniło w tej kwestii. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
19 paź 2023
Towar profesjonalnie zabezpieczony , wszystko Ok .
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam zależy, aby otrzymywali Państwo produkty w stanie nienaruszonym. Bardzo się cieszymy, że cała transakcja przebiegła pomyślnie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
17 paź 2023
Super kontakt z dostawca. Butelki dobrze zapakowane
17 paź 2023
Dziękujemy! Dokładamy starań, aby byli Państwo zawsze zadowoleni z Naszych produktów oraz z obsługi :) Miło Nam, iż cała transakcja przebiegła pomyślnie. Pozdrawiamy, Superbutelki
Bardzo dobry kontakt,szybka dostawa.Wszystko super
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Polecam, butelki zgodnie z opisem. Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Szybko i sprawnie towar zgodny z moim oczekiwaniem
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Zakup trafiony, przesyłka dotarła szybko. Dziękuję

Profeska - Rewela!

W pełni profesjonalny sposób podejścia do klienta.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia oraz sprawnej obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że docenił Pan nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
12 paź 2023
Szkło super opakowanie -dotarło w całości! Brawo!!
13 paź 2023
Bardzo dziękujemy! Stawiamy na najlepsza jakość Naszych produktów dlatego Nasz sklep to najlepszy wybór! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
6 paź 2023
Porządna firma, dostawa w super expresie, polecam.
9 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
26 kwi 2024

zgodnie z zamówieniem

szybko, sprawnie i zgodnie z zamówieniem. polecam
26 kwi 2024

Butelki wielkanocne

Butelki super się prawdziły na prezenty. Polecam.