meblekolonialne24.pl- Logo - Opinie

meblekolonialne24.pl

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

16 sie 2024
Łatwiej wyliczać wady niż zalety. Żadnych wad nie stwierdzam, a co do zalet nie zamierzam wyliczać - po prostu wszystkie aspekty od zamówienia do realizacji przebiegają w sposób całkowicie profesjonalny. POLECAM

6 cze 2024
Kupiłam 2 fotele ze skóry. Z twardych, metalowych poręczy po 6 mies. użytkowania zszedł czarny, nietrwały lakier, co wygląda obskurnie.
EK

Opinie nt. sklepu meblekolonialne24.pl

19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
MG
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie!
EK
6 cze 2024
12 sie 2024
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Przykro nam, że napotkali Państwo trudności. W przypadku jakichkolwiek niedogodności, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania.
5 cze 2024

Kornik?

Plus za realizację i piękny mebel. Duży minus za jakoś drzewa, po miesiącu zauważyłem ślady obecności korników w jednej z szuflad. Chyba niemożliwe jest żeby kornik wgryzł się w zaimpregnowane drzewo więc musiał już tam być
12 sie 2024
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem. Przykro nam, że napotkali Państwo trudności. Zawsze staramy się, aby nasze produkty były w jak najlepszym stanie, dlatego Państwa uwagi są dla nas cenne. W przypadku jakichkolwiek niedogodności, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania.
19 sie 2024
Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Jeśli mają Państwo dodatkowe uwagi, chętnie wysłuchamy i postaramy się znaleźć rozwiązanie. W razie jakichkolwiek niedogodności zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pozwala nam ciągle poprawiać jakość naszych usług.