meblekolonialne24.pl- Logo - Opinie

meblekolonialne24.pl

Opinie (165) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (165)

16 sie 2024
Łatwiej wyliczać wady niż zalety. Żadnych wad nie stwierdzam, a co do zalet nie zamierzam wyliczać - po prostu wszystkie aspekty od zamówienia do realizacji przebiegają w sposób całkowicie profesjonalny. POLECAM

6 cze 2024
Kupiłam 2 fotele ze skóry. Z twardych, metalowych poręczy po 6 mies. użytkowania zszedł czarny, nietrwały lakier, co wygląda obskurnie.
EK

Opinie nt. sklepu meblekolonialne24.pl

16 sie 2024

Wady i zalety

19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! To ogromna radość słyszeć, że cały proces realizacji zamówienia spełnił Państwa oczekiwania na najwyższym poziomie. Państwa rekomendacja jest dla nas największym wyróżnieniem. Zapraszamy serdecznie do kolejnych zakupów!

Super sprzedawca

Wszystko w porządku, bardzo szybka wysyłka, stolik kawowy Leeds piękny polecam wszystkim!
20 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wysyłka przebiegła sprawnie, a stolik spełnił oczekiwania. Państwa rekomendacja jest dla nas bardzo cenna. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
12 sie 2024
Szybko ,jakość zgodnie z oczekiwaniami , kurier do wymiany ,bardzo nie miły.
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie jakości naszych produktów oraz szybkości realizacji zamówienia. Przykro nam, że kurier nie spełnił Państwa oczekiwań. Zawsze dążymy do zapewnienia jak najlepszej obsługi na każdym etapie zamówienia, dlatego doceniamy Państwa uwagi.
14 sie 2024
Meble zgodne z opisem Przesyłka zrealizowana sprytnie i szybko Polecam
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że meble spełniły Państwa oczekiwania, a przesyłka została zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami. Państwa rekomendacja jest dla nas bardzo cenna. Zapraszamy ponownie!
9 sie 2024

Meble warte uwagi

Solidne wykonanie, pięknie prezentuje się w mojej kuchni ;). Polecam.
12 sie 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromna radość, że komoda tak dobrze wpasowała się w wystrój Państwa kuchni. Zależy nam na tym, aby każdy nasz produkt przynosił radość i satysfakcję. Dziękujemy za polecenie!
15 sie 2024
Terminowość i jakość usługi na oczekiwanym poziomie.
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że terminowość i jakość naszych usług spełniły Państwa oczekiwania. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
Wszystko zgodnie z opisem :-)
Odpowiedź ze sklepu meblekolonialne24.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni. Zapraszamy ponownie do kolejnych zakupów!
20 sie 2024
Poprawić terminy dostawy
21 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Przykro nam, że czas dostawy nie spełnił Państwa oczekiwań. Pracujemy nad usprawnieniem tego procesu, aby w przyszłości dostarczać zamówienia jeszcze szybciej. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
Odpowiedź ze sklepu meblekolonialne24.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
9 sie 2024
9 lip 2024
Bylo OK i chetnie znowu skorzystam gdy znajde cos ciekawego.
12 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z zakupów. Z niecierpliwością czekamy na Państwa kolejną wizytę i mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas coś, co ponownie przyciągnie uwagę. Do zobaczenia!
11 lip 2024
Piękny stół. Dobra jakość i solidne wykonanie
12 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że stół spełnił Państwa oczekiwania pod względem jakości i wykonania. Państwa zadowolenie jest dla nas niezwykle ważne. Zapraszamy ponownie!
5 sie 2024
Produkt zgodny z opisem. Polecam.
5 sie 2024
Perfekt