Deptana.pl- Logo - Opinie

Deptana.pl

Opinie (834) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1258)

31 sie 2024
Szeroki asortyment , super jakość , rewelacyjna cena nie są dla mnie tak ważne jak bardzo czytelna strona , łatwość skaładania zamówień i najsympatyczniejsza obsługa czynią zakupy w Deptanej prwadziwą przyjemnością. P.S. Nazwa sklepu sugeruje bardzo wąski asortyment tracicie przez to młośników serowarstwa , wędzenia i użytkowników przypraw a wiem co mówię bo polecając Was zawsze tłumaczę że nie tylko arykuły do gorzelnictwa są u Was.

16 sie 2024
Słabo zapakowane. Osłonki do wędlin wrzucone luzem bez żadnego zabezpieczenia. Przyprawa w woreczku się rozerwała i zasypała wszystko w środku. Dobry kontakt z klientem i szybki czas dostawy. Mogło być dużo lepiej.

Opinie nt. sklepu Deptana.pl

7 cze 2024
21 cze 2024
6 maj 2024
WSZYSTKO OK.PROBLEM POJAWIŁ SIĘ Z PŁATNOŚCIĄ STRONA NIE OTWIERA SIĘ AUTOMATYCZNIE W BANKU TRZEBA WPISYWAĆ ADRES NR.KONTA I POZOSTAŁE DANE
24 kwi 2024

Łatwo złożyć zamówienie, szybkie odpowiadanie na wiadomości i szybka reakcja w razie jakiś problemów. Polecam ;)
Bardzo szybka realizacja. Następnego dnia przesyłka została doręczona zgodnie z zamówieniem. Polecam.
Wszystko jest oki, szybkość i fachowość na najwyższym poziomie :-)
MN
Marcin N.
Starogard Gdański
11 maj 2024
Szybko i dobrze zorganizowani
31 paź 2023

Miła i Fachowa obsługa !,

Miła obsługa - fachowe podejście. Proszę przewidzieć zapłatę - przy odbiorze towaru w sklepie i przedpłatę przelew tradycyjny - jak w allegro t.j. z podaniem danych wpłaty ( konta , tytułu , kwoty...) by zapłatę można było wykonać wchodząc na stronę banku , po zamknięciu strony sklepu
Zamówienie "skompletowane" w miarę szybko. O czym poinformował mnie meil. Nie wiem jak to jest z opcją płatności on line, ale przy płatności przy odbiorze - porażka. Pani chodzi z listą i przy kliencie kompletuje zamówienie... Myślałem że to trochę inaczej będzie wyglądało
17 lut 2024
Dobry sprzedawca i przedsiebiorca to nie ten ktory wciąż sie usmiecha jak wszystko idzie dobrze ale ten ,który w trudnych sytuacjach załatwia sprawe bez zbędnych dyskusji na korzysc klienta. Dziekuje i pozdrawiam! Do ... w następnych zakupach. Napewno bedą. Bartek Bydg
To jedyny sklep, w którym kupuje tego typu rzeczy od wielu wielu lat. Bardzo miła, szybka obsługa. Zawsze coś doradzą, odradzą...naprawdę jestem bardzo zadowolona. Polecam zakupy w tym sklepie.
EM
Ewelina M.
Dobrzyca
Super zapakowane szkło, nic stać się nie mogło. Szybka realizacja. Dostawa tak, jak lubię i jak chciałam. Cóż można jeszcze ulepszyć? NIC wg mnie. Jestem super zadowolona.
9 sty 2024
Szybkość realizacji zamówienia jest na 5. Ceny artykułów są na dobrym poziomie. Dlatego z dużą dozą prawdopodobieństwa jest, że następne zakupy zrobię w waszym sklepie.
8 gru 2023
Kupuje już kilka razy i zawsze wszystko jest zgodne z opisem. Szybkość wysyłki wręcz zdumiewa. Wydaje mi się ze zostanę tu dłużej. Jako klient
Zamówienie oraz sama przesyłka na bardzo wysokim poziomie. Niestety baterie w zakupionym termometrze nadają się jedynie do utylizacji.
Szeroki asortyment produktów. Intuicyjna aplikacja zakupowa. Program lojalnościowy, rzetelność to cechy, które mi się u Was podobają.
15 paź 2023
Kolejny raz bardzo udany zakup. Jakość towaru na najwyższym poziomie. Tu zawsze jestem pewny że otrzymam bardzo dobry produkt.
7 lis 2023
Szybka wysyłka, długie terminy ważności produktów, dobra cena i do tego mają wszystko. Ciemny lager zabutelkowany. Polecam
Jak zwykle szybko i profesjonalnie. Proszę tylko wrzucićndo oferty wegiel aktywny w plynie. Najlepiej z Browinu. Pzdr
20 lis 2023
Krótki termin realizacji, dobre ceny no i bardzo duży wybór, zwłaszcza artykułów zaprawkowych, ziołowych itp. Polecam