Deptana.pl- Logo - Opinie

Deptana.pl

Opinie (834) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1258)

31 sie 2024
Szeroki asortyment , super jakość , rewelacyjna cena nie są dla mnie tak ważne jak bardzo czytelna strona , łatwość skaładania zamówień i najsympatyczniejsza obsługa czynią zakupy w Deptanej prwadziwą przyjemnością. P.S. Nazwa sklepu sugeruje bardzo wąski asortyment tracicie przez to młośników serowarstwa , wędzenia i użytkowników przypraw a wiem co mówię bo polecając Was zawsze tłumaczę że nie tylko arykuły do gorzelnictwa są u Was.

16 sie 2024
Słabo zapakowane. Osłonki do wędlin wrzucone luzem bez żadnego zabezpieczenia. Przyprawa w woreczku się rozerwała i zasypała wszystko w środku. Dobry kontakt z klientem i szybki czas dostawy. Mogło być dużo lepiej.

Opinie nt. sklepu Deptana.pl

towar zgodny z zamowieniem paczka przyszła bardzo szybko .Polecam Sklep i firmę przewozową nigdy się nie zawiodłam
Paczka przyszła bardzo szybko i a towar /senes/ jest w bardzo dobrym gatunku, i o taki właśnie senes mi chodziło.
Towar zgodny z opisem pierwszej jakości . Dostawa szybka paczka dobrze zabezpieczona .Polecam firmę deptana.pl
8 lut 2024

Profesjonalna akcja

Szybko, zgodnie z opisem i zamówieniem. Towar bez zarzutu dostarczony zgodnie z oczekiwaniem. Polecam
22 maj 2024
Przemiła obsługa, błyskawiczna realizacja i jeszcze prezent w paczce. Serdecznie polecam.
20 maj 2024
Od lat, szybko i sprawnie i dobry kontakt z klientem
11 maj 2024
Jesteście konkretni: krótko i na temat. nie mam uwag!
30 maj 2024
Nic więcej nie róbcie badzie dalej tacy jak teraz
29 maj 2024

Szybkość dostawy i doskonałe…

Szybkość dostawy i doskonałe opakowanie paczki
15 maj 2024
Solidny sklep, w którym kupuję od jakiegoś czasu.
4 maj 2024
Szybka dostawa dobrze spakowane.
25 kwi 2024
zawsze w porządku.
8 lis 2023
prezentacja produktów na stronie jest ok, wyeliminowałbym tylko powtarzające się te same produkty
27 paź 2023
Wszystko co trzeba do wszelkiego przetwórstwa w jednym miejscu. Niezwłoczna realizacja zamówień.
24 lut 2024

Polecam w 100 %

Zamówienie zostało szybko skompletowane, gotowe do odbioru. Wybór produktów ogromny. Polecam
23 paź 2023
Deptana.pl nigdy nie zawodzi! Kupuję tam od kilku lat i zawsze poziom usług jest znakomity.
Odpowiedź ze sklepu Deptana.pl
Dziękujemy za opinię:) Postaramy się zapracować na kolejne... równie przychylne. Zapraszamy ponownie.
12 gru 2023
Sklep mega tylko szkoda ze nie mozna placic karta visa albo jest to trudne do znalezienia
24 paź 2023
Szybka wysyłka zamówionego asortymentu. Sprzedawcy godny polecenia. Towar zgodnyz opisem
18 lut 2024
Szybko dostawa. Bardzo miła obsługa tefefoniczna no i różnica w cenie u konkurencji.
8 gru 2023
polecam- bardzo dobra obsługa -szybkie zakupy w jednym sklepie towar dobrej jakości