dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (22 957)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

GM
Grażyna M.
7 sty 2024
Otrzymałam 6 puszek uszkodzonych (powgniatanych). Opakowanie nieuszkodzone, niemożliwe więc uszkodzenie w transporcie przesyłki. Uszkodzone puszki zapakowano mi w magazynie.
9 sty 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji.
31 sty 2024

Brak imienia

Jak do chwili obecnej wszystko ok tylko od ostanich 3 przesyłek brak imienia dla kogo jest adresowana przesyłak po mimo informcji zapisanej w zamówieniu stą tak niska ocena
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dzień Dobry, dziękujemy za opinię. Niestety nie widzimy, żeby w zamówieniach była informacja o imieniu. Imię pupila należy zawsze wpisywać podczas składania zamówienia. Ostatni raz kiedy zostało wpisane, było w zamówieniu z kwietnia 2023 roku. Pozdrawiam
17 paź 2023
Tym razem niska ocena, gdyż trzy z pięciu zamówionych puszek (800g) miały (widoczne gołym okiem) wgniecenia. Wg mnie takie puszki powinny być ew. w ofercie wyprzedażowej.
18 paź 2023
Dziękujemy za wiadomość, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy
Zamówiona podkładka w fatalnym stanie Puszki pogniecione i otwarte Jestem stałym klientem ale żeby tak zapakować produkty to należy rzetelnie przeszkolić pracowników
23 kwi 2024
Informacje na stronie nie są transparentne, przyznajcie rabat na pierwsze zakupy wyłącznie na nieprzecenione produkty a nie jest to wyłuszczone jasno na stronie.
24 kwi 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Przy zakładce do uzyskania 10% rabatu, widnieje informacja o niełączących się promocjach. Pozdrawiam

Ogólnie w porządku

Ogólnie ok, niemniej puszki będące najbardziej na krawędzi jak zwykle są powgniatane. Niektóre dość znacznie (do tego stopnia, że nie mogą stać prosto).
16 sty 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres mailowy: sklep@dolina-noteci.pl. Pozdrawiamy
20 maj 2024
Pierwszy raz czekałam na przesyłkę tydzień czasu. Zamówienie złożyłam we wtorek, a dopiero w poniedziałek dostałam. Część puszek wgniecionych.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Opóźniona wysyłka zamówień wynikała z wzmożonej ilości zamówień w ostatnim czasie. Paczki staramy się pakować jak najszybciej, aby w ciągu 48H były u klienta. Zapewniamy, że sytuacja miała charakter incydentalny. Pozdrawiam.
22 wrz 2023
Jak zwykle punktualność dostawy.Pupil w dalszym ciągu konsumuje apetytem. Prosiłabym o dołączanie od czasu do czasu pokrywki do konserw.
27 wrz 2023
11 maj 2024
Już napisałam ,że paczka była niepełna brakowało jednego opakowania suszonej wołowiny.Nie otrzymałam odpowiedzi na moje pismo-reklamacje.
13 maj 2024
Dzień dobry, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Panią w sprawie paczki. Nie wpłynęła do nas żadna wiadomość dot. niezgodności otrzymanego towaru z zamówieniem. Pozdrawiam
17 lis 2023
zbyt długi czas oczekiwania zamawiałam w niedziele a paczka przyszła w czwartek, wcześniejsze zamówienia były realizowane dużo szybciej.
17 lis 2023
Najmocniej przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę. Był on spowodowany dużą liczbą zamówień. Wierzymy, że pomimo tej sytuacji nasza dalsza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiamy
16 maj 2024
Karmę zamówiłem w czwartek rano, a otrzymałem dopiero we wtorek. Trochę długo. Zmusiło mnie to do dodatkowego zakupu u innego dostawcy.
17 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszamy za dłuższy czas realizacji. Jest to spowodowane wzmożoną ilością zamówień w ostatnim czasie. Pozdrawiam
19 lis 2023
Jak zawsze bardzo dlugi czas od zlozenia zamowienia do jego wysylki. Dostalem prosbe o ocene zamowienia, a nie dostalem zamowienia.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 20 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Pozdrawiamy.
27 sty 2024
Puszki zniszczone, zle zabezpieczone, wina albo przewoźnika ( rzuca towarem) lub sprzedającego bo źle zabezpieczył przesyłkę
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Staramy się jak najlepiej zabezpieczać produkty, wysyłane do klientów. Niestety podczas transportu, przez niewłaściwą obsługę paczki, mogą zdarzyć się uszkodzenia. Prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres e-mail: sklep@dolina-noteci.pl. Pozdrawiam
19 lis 2023
Zbyt długi czas realizacji. Być może z powodu złego przewoźnika. Mój kot ma podobne zdanie. Co do karmy, to ok.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 15 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 10. Ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka dzisiaj powinna zostać doręczona. Pozdrawiamy.
15 lis 2023
Zamówienie było złożone w niedzielę, przesyłka dotarła w środę. Wg Waszej dewizy 2 dni robocze, a wychodzi 3 dni
16 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia. Pozdrawiamy.
31 paź 2023
zawsze moj piesek dostawal jakiś prezencik tym razem mimo ze jestem stałym klientem nic nie bylo...duzy minus
2 lis 2023
Dziękujemy za opinię, klient podczas składania zamówienia ma możliwość wyboru prezentu, który znajduje się w karuzeli produktów za 1 grosz, po przejściu do koszyka. Nasi stali klienci otrzymują również kody rabatowe na każdym złożonym zamówieniu. Pozdrawiamy.
21 maj 2024
Nie podoba mi się długi czas oczekiwania od zamówienia do dostawy.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. W ostatnim tygodniu mieliśmy opóźnienie z powodu wzmożonej ilości zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby paczka docierała do klienta w ciągu 48h. Mamy nadzieję, że dalsza nasza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiam.
14 lis 2023
Nawet nie będę się rozpisywał bo szkoda słów
19 lis 2023
Przesyłka nie dotarła a dostaję prośbę o ocenę jakby dotarła. Czy kurier zaraportował doręczenie?
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 17 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka dzisiaj powinna zostać doręczona. Pozdrawiamy.
25 kwi 2024
Przesyłka nie zawierała tego co zamówiłam. Zupełna dowolność w realizacji zamówienia.
25 kwi 2024