dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7302) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 107)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

AR
Alicja R.
Łódź
1 sie 2024
Podoba mi się sprawna realizacja zamówienia ale ostatnio zamówiłam suchą karmę weterynaryjną dla kota (zamówienie realizowane pod koniec lipca a karma ma termin ważności do 14 sierpnia 2024 r. Kot to małe zwierzę i nie zdoła zjeść 1 kg karmy przez 2 tygodnie, zwłaszcza, że nie jest to posiłek głowny :(
6 sie 2024
Dzień dobry. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z realizacji zamówienia w naszym sklepie. Informacja na temat krótkiego terminu ważności karmy zamieszczona jest w opisie produktu. Rozumiemy, że przypadkowo zakupiła Pani karmę ze zbyt krótkim terminem jak na Pani potrzeby. W chwili otrzymania zamówienia, gdy produkt nie spełnia oczekiwań jest możliwość dokonania darmowego zwrotu karmy w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny zwrotu. Pozdrawiam.

Dramat-opakowanie. Towar , usługa Ok,

Sama usługa bdb. Złą ocenę wydaję za opakowanie. Wielki karton dla jednej torby 5kg. Po co ten karton? Wystarczyłoby zawinąć torbę i tyle. Ciężar dla środowiska i kłopot dla mnie z tym kartonem. Jeśli to się nie zmieni, to nie będę tu kupować.
1 sie 2024
Dzień dobry. Staramy się jak najlepiej pakować nasze zamówienia by uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Po zapakowaniu worka karmy w samą folię istnieje bardzo duże ryzyko rozerwania opakowania. Zależy nam na środowisku, dlatego ograniczyliśmy do minimum używania plastikowych opakowań. Wszystkie nasze zamówienia pakowane są w ekologiczne pudełka, wraz z papierowym wypełniaczem pochodzącym z recyklingu. Pozdrawiam.
26 lip 2024
nie dostałem informacji SMS tylko na maila o przesyłce do odbioru
29 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Najmocniej przepraszamy za niedogodności związane z brakiem informacji SMS o przesyłce. Informujemy, że za dostarczenie paczki odpowiada firma kurierska InPost i nie mamy wpływu na sposób powiadamiania o jej doręczeniu. Jeżeli posiada Pan aplikację mobilną, przewoźnik wysyła komunikaty właśnie na aplikację oraz na adres e-mail. Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy.
KW
Kinga W.
Uszkodzona paczka
24 sie 2024
26 sie 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam
20 sie 2024
18 sie 2024
22 sie 2024
13 sie 2024
11 sie 2024
9 lip 2024
Solidnie opakowane wszystko na czas i w terminie. W środku nawet informacja kto pakował. Może trochę za duże kartony w stosunku do ilości tego co w środku co trochę było problematyczne bo środek transportu był przewidziany na wielkość kartonu proporcjonalną do jego zawartości. Ale ogólnie wszystko OK
27 cze 2024

Opinia Rożka i Pańci

Szybka realizacja zamówienia;) bardzo ładnie spakowane i miło jest dostać gratis;) produkty przyszły w idealnym stanie i koszulka również bardzo mi się podoba;) karma suszona jest rewelacyjna, bo Rożek się nią zajada, a on jest wybredny
23 lip 2024

POLECAM 100%

Jak zawsze zamówienie przygotowane perfekcyjnie. Bardzo dobrze zabezpieczone. Dodatkowo co raz czekają na Nas niespodzianki :) polecamy! Nigdy nie zawiedliśmy się zamawiając od Państwa, a jesteśmy wiernymi klientami od dłuższego czasu 🫶
ES
Ewa S.
Nisko
18 lip 2024
Świetny kontakt, miła, szybka obsługa. Jestem bardzo zadowolony i pozostaję Państwa klientem. Mój pies bardzo lubi Państwa karmę także za jakiś czas znowu wyślemy zamówienie. Dziękuję i pozdrawiam Stanisław Skwara
12 lip 2024

Śmieci w paczce

Czemu pakujecie tyle śmieci do paczek? Ogólnie super ze zamówienie przychodzi hiperszybko ale ilość śmieci (wypelniacza w postaci pociętego kartonu) jest porażająca i tylko za to jedna geiazdka mniej.