dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7302) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 107)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

30 cze 2024
Już kilkakrotnie zamówiłem karmę mokra dla psa Intenstinal i jestem zadowolony z jakości produktu.

Zamówienie bardzo nas satysfakcjonuje

Zamówienie dostarczone szybko, ładnie zapakowane, karma dobra jakościowo zarówno sucha jak i mokra
30 cze 2024

Super sklep

Zamówienie spełnia moje oczekiwania czas dostawy i zapakowanie oraz gratisy wszystko ok .Polecam
3 lip 2024
Błyskawiczne terminy dostaw i przesympatyczne kartonowe opakowanie z dopiskiem "do łap własnych"

Polecam tu zakupy!!

Polecam tu zakupy!! Paczki szybko przychodzą i co najważniejsze są bardzo dobrze zapakowane.
18 lip 2024
Paczka była profesjonalnie zapakowana, a w środku znajdowały się smakowite puszki dla pieska.
20 lip 2024
Dobra jakosc za rozsądną cene a pieski nawet te wybredne wcinaja karme az im sie uszy trzęsą
11 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego Cieszę się że mój piesek je smaczną i zdrową karmę
22 lip 2024
Karma bardzo dobrej jakości, smakuje mojej suni. Szybka dostawa i informacje o paczce.
7 lip 2024
Czas dostawy i opakowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze - piesek uwielbia karmę.
24 lip 2024
Zamawiałem towar nie pierwszy raz. Zawsze jest super i bez problemów. Godni polecenia.
14 lip 2024

Bez zmian

Obniżyć ceny. Poza tym nic nie zmieniać. Jestem zadowolony RASEL
12 lip 2024
Opakowania 3 kg. Super. Można kupić różne smaki. Szybko, sprawnie, zgodnie z ofertą.
11 lip 2024
Bardzo dobrej jakości karma! Szybka wysyłka oraz bardzo dobrze zapakowane! Polecam!
9 lip 2024

Super przesyłka

Jestem bardzo zadowolona z dostawy z ceny i gratisów.Zamówię pewnie jeszcze nie raz.
26 lip 2024

Wszystko jak trzeba.

Jak zwykle jestem zadowolona i z obsługi i z karmy. Moje koty ją lubią i są zdrowe.
KC
Krystian C.
Zielona Góra
12 lip 2024
Wszystko super. Jesteście bardzo kreatywni. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam.
4 lip 2024
Rewelacyjnej jakości produkty, a także świetna obsługa i szybka wysyłka. Polecam :)
29 cze 2024
Bardzo lubię produkty zarówno dla psa jak i kota. Zarówno suchą, jak i mokrą karmę.
22 lip 2024
Terminowość i szybkość dostawy. Liczę na kolejne tak dobrze zrealizowane zlecenia.