Sklep Leśniczówka- Logo - Opinie

Sklep Leśniczówka

Opinie (188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (188)

13 lip 2024
Obsługa sklepu super, nie było im za ciężko odpowiedzieć na wszystkie moje wątpliwości. Dostawa na czas, towar odpowiednio zabezpieczony przed upałem. Polecam
IC
Iwona C.
KOŚCIAN - KIEŁCZEWO

14 lip 2024
Lepsze zabezpieczenie zamrożonych produktów. Niedbałość spakowania oraz fakt że paczka była długo dostarczana spowodowało rozmrożenie zawaryości

Opinie nt. sklepu Sklep Leśniczówka

Zamówiłem różne produkty. Wszystko smaczne. Zamawiałem przez telefon, obsługa super. Rozczarowała mnie tylko musztarda, nic specjalnego, bez ostrości, jak sklepowa. Zwykle sam sobie mielę gorczycę i mam doskonałą musztardę ale z lenistwa spróbowałem. Bywa🤷‍♂️. Reszta towaru doskonała w smaku, arcyświetnie zapakowane, serio, styropianowe pudło, z chłodziwem, folia bąbelkowa, perfekcja. Zdrowe jedzenie bez chemii, może nieco droższe niż w sklepie ale leki onkologiczne też tanie nie są więc się opłaca😉 Polecam!
7 paź 2024
Na początek poszła <<Żywiecka'' ( najkrótszy termin przydatności) - rewelacja - inne ? zobaczymy , ale pewnie też ...ciekawe do kiedy trzeba zamawiać na Boże Narodzenie , aby udało się dostać cały asortyment?
Odpowiedź ze sklepu Sklep Leśniczówka
Dziękujemy :) Co do Bożego Narodzenia to najlepiej 1 tydzień grudnia.
27 wrz 2024
Pyszne wędliny i kiełbasy najwyższej jakości. Kupowałam zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Wszystko bez zarzutu. Świetna obsługa klienta. Polecam gorąco!
Odpowiedź ze sklepu Sklep Leśniczówka
Dziękujemy z całego serca :)
Staranna wysyłka . Wszystko świeże . Dobry prosty skład . Wędliny świetnie doprawione bez jakichkolwiek ścięgien ,chrząstek itd Cena adekwatna do jakości .
Jestem zadowolona z szybkiej dostawy świeże i pachnące wyroby. Jedynie może pomyśleć o lepszym zabezpieczeniu mięsa aby z worków nie ciekła krew.
Odpowiedź ze sklepu Sklep Leśniczówka
Dziękujemy za opinię i sugestię.
WSZYSTKO CO ZAMÓWIŁAM BYLO WSPANIAŁE NASTĘPNE ZAMÓWIENIE BĘDZIE WIEKSZE NIE WSZYSTKO ZOSTAŁO SPRÓBOWANE A WAHLARZ HANDLOWY JEST WIELKI.

O co chodzi w takich zakupach .

O co chodzi w takich zakupach o czas i jakość w tym przypadku wszystko w jak najlepszym porządku polecam wszystkim . Pozdrawiam.
Towar zgodny z opisem. Bardzo dobra jakość kiełbasy, pasztetu i parówek. Odpowiednio przyprawione. Na pewno kupię ponownie:)
Leśniczówka oferuje produkty najwyższej jakości. Idealnie doprawione i doskonale nadają się na każdą deskę wędlin.

Super sklep!!!

Dostawa szybko, super zapakowane. Jakość produktów mega. Wszystko pyszne. Na prwno wrócimy..
Dobre jedzenie, szybka wysyłka, wszystko ładnie spakowane, kulturalna obsługa klienta.
1 paź 2024
smaczne i takie jak kiedyś, serdelki bardzo mi smakuja , chyba sie zaprzyjaznimy:-)))
Dzięki! Stoimy z otwartymi ramionami :D

Szybka dostawa i profesjonalnie zapakowany towar.

Szybka dostawa, wszystko dobrze zapakowane do transportu. Teraz testujemy jakość ;-)
9 paź 2024
Bardzo dobre wędliny (akurat zamówiłem te z dzika i jelenia). Szybko dostawa.
30 wrz 2024
Bardzo dobre produkty, szybka dostawa, towar spakowany perfekcyjnie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep Leśniczówka
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość!
10 paź 2024
Bardzo dobre produkty, świetna obsługa i szybka wysyłka! Polecam!
29 wrz 2024
Jedzonko bardzo smaczne, polecam. Napewno jeszcze zamowimy.
Odpowiedź ze sklepu Sklep Leśniczówka
Dziękujemy i czekamy na kolejne zamówienia :)
Polecam bardzo, rodzinka cała zadowolona, zamawiamy od lat
9 paź 2024
Przepyszne wyroby. Dobrze doprawione o wyrazistym smaku.
Odpowiedź ze sklepu Sklep Leśniczówka
Dziękujemy :) Cieszymy się, że smakuje!
10 paź 2024
Profesjonalne pakowanie, świetne produkty . Polecam