hollywooddream.pl- Logo - Opinie

hollywooddream.pl

Opinie (979) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2057)

Sklep Hollywood Dream ma najlepsze ciuchy jakie można sobie wymarzyć, moim zdaniem nie ma lepszego sklepu niż Państwa. Dziękuję że Jesteście 💝 nie zawsze oczywiście produkt jest trafiony do naszych sylwetek , ostatnim razem zamówiłam dresik który niestety nie leży na mnie tak , jak na Pani Sylwii , gdyż na Pani Sylwii, wszystko leży ślicznie ,jest piękną kobietą. Każdy Państwa ciuch jest oczywiście fantastyczny, tylko po prostu , każda z nas ma inną sylwetkę i nie zawsze akurat musi dana rzecz pasować , dresik ktory zamowilam jest bardzo ładny, ale musi być na szczuplejsza osobę 💞🤩pozdrawiam serdecznie, nic nie zmieniajcie i Zostańcie z nami. Dziękujemy💝💝💝💝

Ubrania spakowane jak do worka . A niektóre nie są tanie . Powinny być w foli .jakoś niektórych rzeczy daje wiele do życzenia . Ostatnie zamówienie zwróciłam całe . Średnio …

Opinie nt. sklepu hollywooddream.pl

25 paź 2023
19 paź 2023
18 paź 2023
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy Twoją opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W Hollywooddream.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości modę w przystępnych cenach i weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi, aby stale ulepszać nasze opakowania i produkty. Życzymy miłego dnia!

Rozczarowanie

Zamawialam u Państwa paczkę. Dużo rzeczy zamawiam za pobraniem i nigdy nie było problemu... Za każdym razem paczka odebrana. Ostatnie moje zamówienie wpisany kod pocztowy, ale niestety miejscowości wpadła mi Polska!! Nie zauważyłam. Ciężko zadzwonić i poinformować żebym uzupełniła adres. Łatwiej jest napisać o zwrot za przesyłkę 40 zł.?!!!!? Kto pakuje te paczki?? I w ogóle gdzie została wysłana??? Jeśli ja muszę zwrócić 40 zł. Masakra!! Ostatnie moje zakupy
22 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że w przeszłości miałeś pozytywne doświadczenia z naszymi zamówieniami za pobraniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z ostatnim zamówieniem i weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi dotyczące przyszłych ulepszeń. Doceniamy Twój biznes i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.
3 mar 2024
Marynarka piękna i nie tania Ale nie spodziewałam się że będzie pozaciągana 😡 jestem klientką tego sklepu bardzo długo i jestem zawiedziona.
22 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. Doceniamy Twoją lojalność i przykro nam z powodu Twojego rozczarowania kurtką. W naszym sklepie staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Twoja opinia pomoże nam ulepszyć i nadal oferować najlepsze opcje modowe dla naszych cenionych klientów.
Usługi spoko, wysyłka, automatyczny kontakt. Jednak produkty to totalny badziew z chin
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że uznałeś nasze usługi za satysfakcjonujące i doceniamy Twoje pozytywne uwagi na temat naszej wysyłki i komunikacji. Jako firma staramy się oferować produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal dostarczać Ci modne elementy.
Zero kontaktu po zwrocie, zwrot niepełnej kwoty zgodnie z ustawą
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Przepraszamy za brak komunikacji podczas procesu zwrotu. Nasz zespół stara się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i wykorzystamy Twoją opinię, aby ulepszyć nasze procesy. Dziękujemy za Twoje wsparcie.
4 lis 2023
Legginsy przyszły zaciągnięte w dwóch miejscach , procedura zwrotów i reklamacji jest bardzo niekorzystna dla klienta ( potrzeba druku dokumentu , a ja np nie posiadam drukarki), bardzo ciężko oddać lub zareklamować produkt .
22 sie 2024
Dziękujemy za szczerą recenzję. Przykro nam słyszeć o problemach z Twoimi legginsami i naszą polityką zwrotów. Naszym celem jest zawsze zapewnienie najlepszej możliwej obsługi klienta i weźmiemy pod uwagę Twoją opinię, aby ulepszyć nasze procesy. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl.
Szybka wysyłka na duży plus, natomiast sam komplet bardzo,ale to bardzo prześwitujący-szkoda ,że nie ma na stronie takowej informacji. Odesłanie wiąże się z kosztami oraz problematycznym drukowaniem formularza.
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że nasza wysyłka była zgodna z Twoimi standardami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane przejrzystością zestawu i doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl, mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Najlepsze, Hollywooddream.pl
9 maj 2024
Bluzka piękna, wygląda obłędnie. Niestety przyszła podarta na szwie i ma źle szyty jeden rękaw(wystają nitki). Mam 168 cm i rękawy są delikatnie za krótkie.
30 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją szczerą opinię. Cieszymy się, że podoba Ci się bluzka i jej oszałamiający wygląd. Przepraszamy jednak za wszelkie problemy związane z jakością produktu. Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i weźmiemy to pod uwagę w naszych przyszłych kolekcjach. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl! Menedżer Mody Hollywooddream.pl

Nie polecam

Rozmiar s jest jak xl dramat !!!!! Jesli ktos ma filigranowa figurę ciuchy nie dla niej choć dobrej jakości szkoda ze nie pomyśleli o rozmiarze 32
22 sie 2024
Doceniamy Twoją opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z rozmiarami naszych produktów. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości mody dla wszystkich typów ciała i weźmiemy pod uwagę Twój komentarz, gdy będziemy się rozwijać i ulepszać. Dziękujemy za wspieranie naszej marki!
29 paź 2023
Konkretne maile z czym są rezerwacje bo ludzie po 2 tygodniach już nir pamiętają co rezerwują ! A później pretensje, ze ktoś paczki nie odebrał !
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy Twoją opinię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Nasz zespół nieustannie pracuje nad poprawą komunikacji i zapewnieniem, że nasi klienci są świadomi swoich rezerwacji. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że będziemy mogli Ci służyć w przyszłości. Z poważaniem, Kierownik ds. mody Hollywooddream.pl
Wysyłka bardzo szybka, jednak jakość sukienki słaba, materiał bardzo cienki, przez co inaczej wygląda w rzeczywistości niż na zdjęciu.
22 sie 2024
Jesteśmy wdzięczni za Twoją opinię i cieszymy się, że szybko otrzymałaś zamówienie. Przepraszamy jednak, jeśli sukienka nie spełniła Twoich oczekiwań. Nasza marka znana jest z wykorzystywania lekkich tkanin do tworzenia wygodnych i przewiewnych projektów. Mamy nadzieję, że nadal znajdziesz coś dla siebie w naszej kolekcji.
12 gru 2023
Zamówienie nie dotarło. Chcą ponownego zapłacenia za przesyłke wyższej kwoty pomimo tego ze przesyłka była już opłacona .
22 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że podobały Ci się nasze produkty, ale przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z wysyłką. Nasza firma stara się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i weźmiemy pod uwagę Twoją opinię, aby poprawić się w przyszłości. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl!
21 paź 2023
Spodnie sa inne niż na zdjęciu. Krzywo uszyte, rozmiar s to na spokojnie jest rozmiar m na l nogawki mega długie.
22 sie 2024
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przepraszamy, jeśli spodnie nie spełniły Twoich oczekiwań. W Hollywood Dream staramy się dostarczać unikalne i wysokiej jakości elementy mody. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości.
18 lut 2024
Strasznie słabej jakości kombinezon
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią. Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty. Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości i doceniamy Twoje wsparcie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal przekraczać Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że nas wybrałeś.
23 kwi 2024
Długi okres na nadanie wysyłki
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Doceniamy Twoją opinię i wykorzystamy ją do ulepszenia naszego procesu wysyłki. Naszym celem jest zawsze zapewnienie najlepszej obsługi i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję przekroczyć Twoje oczekiwania.
Straszny chiński materiał Modele fajne Zdjęcia podrasowane Wiele rzeczy prześwituje
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że podobają Ci się nasze modele i fotografie. Nasza marka stara się wykorzystywać wysokiej jakości materiały w naszych projektach, ale weźmiemy pod uwagę Twoją opinię w przyszłych kolekcjach. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
29 lis 2023

Kremowy plassczktóry dostałam niskiej…

Kremowy płaszcz który dostałam niskiej jakości opylony cały w czerwonych nitkach
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że kremowy płaszcz przypadł Ci do gustu i przepraszamy za wszelkie napotkane problemy. W Hollywooddream.pl dążymy do wysokiej jakości produktów i zajmiemy się tym z naszym zespołem. Twoja opinia pomaga nam się doskonalić. Udanych zakupów!